Hírek
2020. Április 12. 09:25, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Továbbra is várják a szemtanúk jelentkezését!

Egy fékező autóbuszon esett el egy nő Esztergomban. A rendőrség szemtanúk jelentkezését várja.
Az esztergomi rendőrség eljárást folytat ismeretlen tettes ellen közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt. A jelenlegi adatok szerint március 2-án 16 óra 45 perc körüli időben Esztergomban a Kiss János vezérezredes út és a Baross Gábor út kereszteződésénél a Budapest Árpád híd és Esztergom között menetrend szerint közlekedő autóbuszon, a hirtelen fékezés miatt az egyik utas elesett, és nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett - közölte a rendőrség.
A rendőrség várja annak a férfinak és fiatal nőnek a jelentkezését, akik az autóbuszon az elesett nő segítségére siettek, illetve mindazon személyekét, akik látták a balesetet vagy arról információval rendelkeznek.
A rendőrség kéri, hogy amennyiben bárki látta a balesetet, névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, valamint a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén. Bejelentés tehető továbbá a 33/510-240-es telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.
2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi
Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele
2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi
A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt
Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.