Városlista
2026. május 31, vasárnap - Angéla

Hírek

2019. Május 23. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Új csomópontot alakítanak ki az M1-es autópályán

Új csomópontot alakítanak ki az M1-es autópályán

Kezdődik egy új csomópont kialakítása az M1-es autópályán Szárligetnél, ezért a pálya Budapest felé vezető oldalán a leállósávot egy hónapra lezárják csütörtöktől - közölte a Közút szerdán az MTI-vel.

A társaság tájékoztatása szerint a kivitelező 9100 tonna aszfaltot épít be, töltés, árkok és csapadékelvezető is épül.

Pécsi Norbert szóvivő az MTI-nek elmondta, az új lejáró a Nagyegyházára vezető útra csatlakozik majd, de később itt lesz a tervezett Tatabánya-Tata elkerülő útvonal csomópontja is.

Címkék: Autópálya, csomópont, M1

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld

Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P

2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld

Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára

Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.