Városlista
2025. július 19, szombat - Emília

Hírek

2015. November 19. 08:33, csütörtök | Helyi
Forrás: sajtóközlemény

Új fedett buszmegállók, megújuló járdák Esztergomban

Új fedett buszmegállók, megújuló járdák Esztergomban

Kihasználva a kedvező időjárást, tovább folytatódik Esztergomban az útjavítások, aszfaltozások, kátyúzások, járda- és lépcsőrekonstrukciók sora.

A városszerte végzett munkálatok eredményét többek között a Park Centernél, a Kis-Duna sétányon, a Dobó Gimnáziumnál és a József Attila iskolánál, a Babits úton, a Lőrinc utca Bottyán-hídnál lévő kereszteződésénél és a Rákóczi térnél (Bástya áruháznál) láthatja már a közönség.

Mindemellett új, fedett buszmegállók is épülnek a legforgalmasabb részeken, a Bástya áruház előtti megállót már birtokába is vette az utazóközönség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi

Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa

Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.

2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi

Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele

2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi

A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt

Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.