Hírek
2017. Szeptember 14. 11:36, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/MTI Fotó: Máthé Zoltán
Új játszóudvart kaptak az Árpád-házi óvodásai
Átadták az esztergomi Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium óvodájának új játszóudvarát csütörtökön délelőtt.
Az eseményen részt vett az óvodások és pedagógusok mellett Romanek Etelka polgármester, valamint Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek, aki megáldotta a most átadott játszóudvart.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
