Hírek
2013. Március 14. 16:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Újabb baleset és elterelések az M7-es autópályán

Az M7-es autópálya Nagykanizsa felé vezető oldalán balesetek miatt elterelik a forgalmat Sóstónál, valamint Fonyód és Balatonfenyves között - közölték a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferensei csütörtökön délután az MTI-vel.
Méhes Dóra és Orbán Zoltán elmondták, hogy az autópálya 101-es kilométerszelvényénél az elsődleges információk szerint öten megsérültek, amikor több személygépkocsi és kamion ütközött. Emiatt leterelik a járműveket az M7-esről Sóstónál.
A másik elterelésre azért van szükség, mert a 154-155-ös kilométerszelvénynél egy kamion szalagkorlátnak csúszott. Az útra hajló szalagkorlát javításának idejére terelik a forgalmat a 7-es főútra Fonyódnál, majd Balatonfenyvesnél térhetnek vissza a járművek az autópályára.
MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.