Hírek
2019. Március 07. 14:17, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Újabb infók és fotók a hajnali buszbalesetről
Ebszőnybányánál az 1119-es és az 1118-as út kereszteződésénél ütközött egy kisbusz és egy busz csütörtök hajnalban – írtuk meg reggel a hírt.
A katasztrófavédelem most újabb részleteket közölt. A kisbuszban hárman utaztak, közülük ketten súlyosan sérültek, egy utas pedig könnyű sérüléseket szenvedett.
A busz nem szállított utasokat és a sofőr nem sérült meg.
A baleset következtében egy sérült beszorult a kisbuszba, őt az esztergomi és nyergesújfalui hivatásos tűzoltók feszítővágó és feszítő henger segítségével szabadították ki a roncsból. A sérültet a kisbuszból történő kiemelés után átadták a mentőszolgálatnak, majd áramtalanították a járműveket.



Korábbi cikk:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
