Hírek
2018. Január 17. 05:00, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Újra rúgják a bőrt az öregfiúk Sárisápon!

Immár hetedik alkalommal rendezik meg a Ligeti Ferenc Öregfiúk Labdarúgó Emléktornát Sárisápon.
Az idei rendezvényt január 20-án, szombaton 13 órától tartják a település sportcsarnokában. Az eseményen Esztergom, Epöl-Bajna, Dunaszentmiklós, Szőgyény és Sárisáp két csapata vesz részt. A döntőben az az Erős Gábor fújja majd a sípot, aki a közelmúltban megkapta Magyarországon a legjobb asszisztens elismerést.
Az eseményen megemlékeznek Ligeti Ferencről, aki korábban jelentős alakja volt a település sportéletének. Céljuk, hogy igazi közösséget építsenek ki Sárisápon. A tornán résztvevő sportolókat bográcsos étellel, szendvicsekkel és innivalóval várják a szervezők. A rendezvényen a díjakat Ligetiné Vass Éva, Ligeti András és kisfia Zétény és Kollár Károly polgármester adják majd át. Az emléktornára a belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.