Városlista
2026. március 12, csütörtök - Gergely

Hírek

2022. Február 28. 11:02, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Vádat emelhetnek a vidrabőrt árusító nő ellen

Vádat emelhetnek a vidrabőrt árusító nő ellen

A kaposvári rendőrök befejezték a nyomozást.

A Pest Megyei Kormányhivatal Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztálya feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, aki egy közösségi oldalon vidra preparátumot kínált eladására. A vidra Magyarországon fokozottan védett, természetvédelmi értéke negyedmillió forint. Az eljárás során a rendőrök azonosították a hirdetést feladó pécsi lakost, akit január 28-án Nagybajomban fogtak el, és természetkárosítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki – közölte a rendőrség.

A Kaposvári Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az eljárás iratait a napokban vádemelési javaslattal küldte meg a Kaposvári Járási Ügyészség részére.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld

NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását

Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld

BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés

2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld

Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor

A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.