Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2021. Szeptember 16. 19:05, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Vádat emeltek egy droghálózat tizenkilenc tagjai ellen

Vádat emeltek egy droghálózat tizenkilenc tagjai ellen

Drogkereskedéssel foglalkozó bűnszövetség 19 tagja ellen emelt vádat a Baranya Megyei Főügyészség - tájékoztatta a megyei főügyész csütörtökön az MTI-t.

Varga-Koritár György közölte: kábítószer-kereskedelem miatt emeltek vádat a hálózat tagjai ellen, mert bűnszövetségben árultak drogot 2018 nyarától elfogásukig, csaknem egy éven át.

A hálózatot ketten irányították, az ő utasításaik alapján készítették a hálózat tagjai az új pszichoaktív anyagokat, illetve szállították a fogyasztóknak és a baranyai településeken az elosztásért felelős, korábban beszervezett vádlott-társaiknak.

A forgalmazott kábítószer mennyisége hat vádlott esetében elérte a jelentős mennyiséget, rájuk a főügyészség öttől húsz évig terjedő, illetve életfogytig tartó szabadságvesztés kiszabást indítványozta - derül ki a közleményből.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.

2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek

Marihuánát rejtett az egzotikus édesség

Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.