Hírek
2017. Szeptember 20. 07:20, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti
Vadbalesetben halt meg egy autós Csákvár közelében

Vadat gázolt egy személyautó szerda hajnalban Fejér megyében, a Csákvár és Oroszlány közötti úton, majd az ütközés következtében a gépkocsi az út menti árokba hajtott.
Elsődleges információk szerint a gépkocsiban utazó egyik ember életét vesztette - jelentette honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A balesetnek a halálos áldozat mellett egy sérültje is van. A balesethez a székesfehérvári és a tatabányai hivatásos, valamint a csákvári önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a járművet, és megkezdték a műszaki mentési munkálatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik