Hírek
2011. Július 10. 14:49, vasárnap |
Bulvár
Forrás: STOP
Vasárnapi program: turkálás Liptai Claudia pénztárcájában
Liptai Claudia annak idején havi egymilliós gázsival kezdte mokkás pályafutását, ez az összeg később megduplázódott.
A Vasárnapi Ász kiszámolta, hogy nagyjából mennyi jövedelemről mond le Claudia azzal, hogy távozik a képernyőről.
A Megasztárban és egyéb nagyobb produkciókban a műsorvezetésért alkalmanként 250 ezer forint járt Claudiának a Vasárnapi Ász szerint, évi tizenkét alkalommal számolva ez további 3 millió forint.
A vasárnapi bulvárlap ugyanakkor azt is megírta: bár a TV2 folyamatosan cáfolja, "jól értesült körök" szerint Liptai Claudiát "kiírják" a tévécsatorna Jóban Rosszban című sorozatából is. A sorozatban szereplő doktornő szerepében egy forgatási napért nagyjából 150 ezer forint jár a lap szerint, heti három forgatási nappal számolva évente közel 22 milliós összeggel számoltak.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:03, vasárnap | Bulvár
Operatív törzs: vasárnap estétől extrém hideg várható
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
