Hírek
2023. Február 09. 09:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Véget ért a stratégiai kormányülés - Fontos bejelentésre készül a kormány

Február 9-én, csütörtökön ismét a sajtó elé áll Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő, délelőtt 10 órakor kezdődik az idei második Kormányinfó.
Orbán Viktor nemrégiben számolt be róla közösségi oldalán, hogy véget ért a háromnapos stratégiai kormányülés a sopronbánfalvi kolostorban. Az élet azonban nem áll meg, a magyar miniszterelnök Brüsszelbe készül csütörtökön, Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra pedig a Miniszterelnöki Kabinetiroda felé veszik az irányt:
Csütörtök délelőtt 10 órától, Mit, miért tesz a kormány? - címmel tart kormányinfót a miniszterelnökséget vezető miniszter és a kormányszóvivő.
Fotó: mti
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.