Városlista
2025. április 11, péntek - Zsolt, Leó

Hírek

2018. Október 20. 05:02, szombat | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Véleményt mondhatnak az esztergomiak

Véleményt mondhatnak az esztergomiak

Fórumot tart az önkormányzat, miután elkészült a településfejlesztési koncepció véleményezési anyaga.

Esztergom önkormányzata elindította a város településfejlesztési koncepciójának, településszerkezeti tervének és a város egész területére új, egységes helyi építési szabályzatának, valamint a helyi építési szabályzat mellékletét képező szabályozási tervének elkészítését.

A véleményezési anyag elkészült.

A dokumentációk Esztergom Város Főépítészi Kabinet irodájában, illetve a város honlapján, megtekinthetők ITT!

A véleményezési anyaggal kapcsolatban lakossági fórumot tart a hivatal október 31-én (szerda) 14 órakor a Városháza Nagytermében.

Az anyaggal kapcsolatos észrevételeket a Lakossági fórumon személyesen, vagy jelen Felhívástól számítva a Lakossági Fórum időpontját követően még 8 napig, november 9-ig a polgármester nevére címzett levélben (2500 Esztergom, Széchenyi tér 1.), vagy elektronikus úton a varoshaza@esztergom.hu e-mail címre megküldve tehetik meg az esztergomiak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.