Hírek
2018. Május 12. 05:02, szombat |
Belföld
Forrás: mtz
Véletlenül agyonlőtte gyerekét – vádat emelnek
Tavaly június az 50 éves miskolci férfi egy forgótáras pisztollyal véletlenül leadott egy lövést, amely eltalálta kilencéves kislányát
– tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-t.
A gyerek kórházba szállítása közben meghalt. Az apa ellen gondatlanságból elkövetett emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az ügyben indított nyomozást a napokban fejezték be a rendőrök, és az iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az ügyészségnek – közölte Dobi Tamás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
