Hírek
2022. Július 11. 15:06, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Vétlen sofőr vesztette életét balesetben Miskolc közelében

Piros jelzés ellenére hajtott be a kereszteződésbe egy autó vezetője Miskolc közelében, és összeütközött egy másik kocsival, amelynek sofőrje a kórházban meghalt
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A baleset a 37-es út hetedik kilométerénél történt. Az eddigi információk szerint a személygépkocsi vezetője nem adott elsőbbséget a kereszteződésben zöld jelzésen áthaladó másik autónak. Az ütközésben mindkét sofőr megsérült, a 77 éves, vétlen férfi azonban a kórházban meghalt - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.