Hírek
2022. Április 08. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vonat ütközött autóval Bácsalmásnál, ketten megsérültek
Két ember könnyebben megsérült abban a balesetben, amelyben személyvonat és autó ütközött Mélykút és Bácsalmás között egy vasúti átjáróban csütörtök délután
- tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.
A személygépkocsi a fénysorompó tilos jelzése ellenére hajtott a sínekre - közölte Horváth Erika.
Az autóban hárman utaztak, közülük ketten sérültek meg, a vonat utasai közül senki nem sérült meg - tette hozzá a referens.
A Mávinform ügyeletese arról tájékoztatott, hogy a Kecskemétről Bajára tartó InterRégió vonat elé hajtott egy autó Mélykút és Bácsalmás között.
Az átjáróban a fénysorompó jól működött, tilos jelzést mutatott a közút felé.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság azt közölte, hogy a baleset Bácsalmás külterületén a Backnang úton történt. Az érintett szakaszon fél pályán halad a közúti forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
2026. Július 06. 07:20, hétfő | Belföld
NATO csúcsra utazik Magyar Péter, majd szabadságra megy
Magyar Péter miniszterelnök ma hajnalban Törökországba utazott a NATO csúcstalálkozójára.
