Hírek
2022. Május 09. 10:01, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/tenyek.hu
Vonatgázolásnak álcázták a gyilkosságot Kecskeméten
A biztonságiak szétverték a tarkóját, megtaposták az arcát, majd a sínekre tették a holttestét, hogy vonatbalesetnek álcázzák a kegyetlen gyilkosságot.
Ezt állítja annak a 24 éves fiúnak a nővére, aki még 2000-ben halt meg Kecskeméten. Sírva nyilatkozott a Tényeknek. Azt mondta, hogy 22 éve gyászolja a testvérét, minden nap virágot visz a sínekhez, ahol meghalt. A rendőrség most újra nyomoz az ügyben, emberölés miatt, úgy tanút keresnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

