Hírek
2011. Augusztus 16. 07:41, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Zsebre vágja a Motorolát a Google

12, 5 milliárd dollárt fizetne a Motorola mobil kommunikációs részlegéért, a Motorola Mobility-ért a Google – jelentette be hétfőn az óriásvállalat. A megvásárolt részleg ugyanakkor nem veszíti el önállóságát.
Az informatikai mamutcég darabonként 40 dollárt veszi meg a Motorola részvényeit, összességében 12,5 milliárd dollárt fordítva a főként telefonokat gyártó részlegre. A Motorola Mobility az új tulajdonos ellenére sem olvasna be a Google-be, hanem önálló vállalati egységként üzemelne tovább; a teljes tranzakcióra legékésőbb 2012 végéig kerül sor – tközölte a hirado.hu.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni