2024. április 24, szerda - György

Történelmi aranyérmet nyert Liu Shaoang a téli olimpián
2022. Február 13. 18:31, vasárnap | Sport

Liu Shaoang megnyerte vasárnap a férfi rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyét a pekingi téli olimpián, ezzel ő lett Magyarország első egyéni aranyérmese a téli játékokon.

Tíz aranyérmet nyertek a magyarok a kick-box világkupán
2021. Szeptember 20. 17:07, hétfő | Sport

Összesen tíz aranyérmet nyertek a magyarok felnőtt korosztályban a 26. kick-box világkupán a hétvégén a BOK Csarnokban.

Aranyérmet nyert a kajakos Kiss Péter Pál a paralimpián
2021. Szeptember 03. 08:29, péntek | Sport

Kiss Péter Pál aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián. Ugyanebben a számban Juhász Tamás hatodik lett.

Ekler Luca világcsúccsal aranyérmes a paralimpián
2021. Augusztus 31. 17:54, kedd | Sport

Saját világcsúcsát kétszer is megjavítva aranyérmet nyert Ekler Luca kedden távolugrásban a tokiói paralimpián.

Kiszurkolta az olimpiai aranyat kedvesének Lucz Dóra
2021. Augusztus 26. 18:02, csütörtök | Sport

Sűrű, de eredményes időszakon van túl Lucz Dóra, az Újpest többszörös Európa-bajnok kajakosa, akinek az olimpia után nem sokkal az országos bajnokságon is meg kellett mérettetnie magát.

Veres Amarilla aranyérmet nyert párbajtőrben a paralimpián
2021. Augusztus 26. 15:14, csütörtök | Sport

Veres Amarilla aranyérmet nyert a kerekesszékes vívók párbajtőrversenyében csütörtökön a tokiói paralimpián.

Megvan a második magyar olimpiai arany!
2021. Július 28. 08:08, szerda | Sport

Milák Kristóf aranyérmet szerzett a férfi 200 méteres pillangóúszásban a tokiói nyári olimpián. A magyar úszó új olimpiai csúccsal, 1:51.25 perccel nyert vetélytársai előtt.

Magyar bor nyert nagyaranyérmet az Eurázsiai Bor- és Párlatversenyen
2021. Április 20. 19:52, kedd | Belföld

Nagyaranyérmet nyert a Moszkvában megrendezett Eurázsiai Bor- és Párlatversenyen (EAWSC) a mádi Demetervin Pincészet dűlőszelektált, 2013-as évjáratú Király furmint aszúja.

Országos döntőben zsebeltek be fényes érmeket kick-boxosaink
2020. Március 28. 05:00, szombat | Helyi

Összesen 2 arany- és 4 bronzéremmel térhettek haza az esztergomi és a dorogi kick-boxosok a diákolimpia országos döntőjéről.

Újabb nagy sikereket értek el Fighting Kempo versenyzői
2020. Február 25. 05:02, kedd | Helyi

Február 22-én Zalaegerszegen szerepeltek több szervezet által rendezett Nemzetközi Kick-box versenyen az Esztergom-Kertvárosi Fighting Kempo Pokorni Team Se versenyzői.

Aranyérmes lett Lévai Zoltán Rómában - VIDEÓ
2020. Január 17. 08:39, péntek | Helyi

A kötöttfogású, korábban Esztergomban, jelenleg a Budapest Honvéd egyesületében birkózó Lévai Zoltán négy ellenfelét legyőzve aranyérmet nyert csütörtökön Rómában a birkózók idei első nemzetközi rangsorversenyén.