2024. április 25, csütörtök - Márk

Rio 2016 - Aranyért száll vízre a női kajaknégyes, éremért a férfi kenukettes
2016. Augusztus 20. 05:00, szombat | Sport

Az aranyéremért száll vízre a címvédő női kajaknégyes 500 méteren a riói olimpia utolsó előtti, szombati versenynapján, míg a férfi kenukettesnek 1000 méteren az éremszerzés a célja.

Rio 2016 - újabb magyar arranyérmes, győzött a már négyszeres bajnok kajakos Kozák Danuta
2016. Augusztus 18. 15:15, csütörtök | Sport

Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Három esztergomi master, három arany Siófokon - VIDEÓVAL
2016. Augusztus 13. 09:34, szombat | Helyi

Három esztergomi master – Fonyódi György, Bognár Géza és Kis Péter – három aranyérmet szerzett fekvenyomásban a közelmúltban Siófokon a nemzetközi Scitec Raw Power Kupán.

Rio 2016 - Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is
2016. Augusztus 10. 07:30, szerda | Sport

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Újabb arany: Hosszú Katinka világcsúccsal nyert 400 méter vegyesen
2016. Augusztus 07. 07:31, vasárnap | Sport

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Olimpia – megvan az első magyar érem - arany
2016. Augusztus 07. 07:30, vasárnap | Sport

Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Esztergomi világkupa-siker Csehországban - VIDEÓVAL
2015. December 16. 08:28, szerda | Helyi

Aranyérmet szerzett Fonyódi György a Prágában december 7 és 10 között megrendezett fekvenyomó világkupán. Az esztergomi szenior ezzel ismét nemzetközi sikert ért el.

31 magyar arany a speciális világjátékokon
2015. Augusztus 03. 07:08, hétfő | Sport

A magyar küldöttség 31 arany-, 30 ezüst- és 20 bronzérmet szerzett a speciális olimpia vasárnap zárult nyári világjátékain Los Angelesben.

Új-Hullám: 4 úszó 19 érme Németországban
2014. December 17. 07:57, szerda | Helyi

Hihetetlen mennyiségű érmet gyűjtött be az Új-Hullám SE négy úszója a minap Németországban rendezett 15. Nemzetközi Wintermeeting Úszóversenyen.

Esztergomi kick-box aranyak az Eb-n
2014. November 26. 09:48, szerda | Helyi

Kilenc Európa-bajnoki címet szerzett a magyar kick-box válogatott a Szlovéniában rendezett kontinensviadalon múlt hétvégén. Térségünk bunyósa is remekeltek, két esztergomi arany is született.

Esztergomi arany master fekvenyomásban - VIDEÓ
2014. Október 02. 08:00, csütörtök | Helyi

Aranyérmet szerzett Fonyódi György a fekvenyomó magyar bajnokságon master kategóriájában minap Gyulán.

Elképesztő teljesítmény: esztergomi arany master fekvenyomásban - VIDEÓVAL
2014. Augusztus 08. 07:55, péntek | Helyi

Aranyérmet nyert Fonyódi György az augusztus elsején Siófokon megrendezett Scitek Raw Power 2014 Fekvenyomó Kupán. Az esztergomi testnevelő tanár a Master 1V kategóriában diadalmaskodott.