2016. Szeptember 16. 07:42, péntek | Sport

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Veres Amarilla összeállítású magyar válogatott bronzérmet szerzett a kerekesszékes vívók női párbajtőr csapatversenyében a riói paralimpia csütörtöki napján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a kajakozó Suba Róbert
2016. Szeptember 15. 15:30, csütörtök | Sport

Suba Róbert ezüstérmet szerzett a parakajakosok KL1-es kategóriájának csütörtöki döntőjében a paralimpián. A többi magyar közül Varga Katalin (KL2) ötödik, Váczi Anita (KL1) hatodik, Rozbora András (KL2) hetedik lett.

Paralimpia 2016 - Magyar érmesek
2016. Szeptember 15. 07:24, csütörtök | Sport

A riói nyári paralimpia magyar érmesei:

Paralimpia 2016 - Krajnyák Zsuzsanna bronzérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmet nyert a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai napján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Paralimpia 2016 - Négy ezüst- és négy magyar bronzérem a félidőben
2016. Szeptember 14. 09:51, szerda | Sport

Nyolc éremnél - négy-négy ezüstnél, illetve bronznál - tart a magyar csapat a riói paralimpia félidejében.

Paralimpia 2016: 6-7-8 - célban az esztergomi edző tanítványai
2016. Szeptember 14. 07:42, szerda | Helyi

Csontos Piroska a hatodik, Keresztesi Erika a hetedik, Biacsi Ilona pedig a nyolcadik helyen ért célba a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjében a riói paralimpián.

Döntőben a paralimpián az esztergomi edző tanítványai
2016. Szeptember 13. 09:33, kedd | Helyi

Mindhárom magyar induló bejutott a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjébe a riói paralimpián. A sportolókat az esztergomi Schiller-Kertész Judit edző készítette fel erre a megmérettetésre is.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter
2016. Szeptember 13. 07:28, kedd | Sport

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.