Hírek

Elképesztő összeget kér a Tottenham Bale-ért
2013. Július 30. 12:49, kedd | Sport

Spanyol sajtóértesülések szerint az angol Premier League-ben érdekelt Tottenham Hotpsur mégis hajlandó eladni a Real Madridnak Gareth Bale-t, az együttes walesi futballistáját, igaz, elképesztő összeget kér a játékosért.

Magyar Nagydíj - A futam napján több mint száz nézőt kellett ellátniuk a mentőknek
2013. Július 29. 12:29, hétfő | Sport

A vasárnapi Forma-1-es Magyar Nagydíjon 116 nézőt kellett ellátniuk a mentőknek a mogyoródi Hungaroringen.

Kékszalag - Elrajtolt a mezőny
2013. Július 25. 10:02, csütörtök | Sport

Balatonfüred, 2013. július 25. Elrajtol a 45. Kékszalag Nagydíj Balaton-kerülő vitorlásverseny mezőnye Balatonfüreden.

Vizes vb - Vereség a szerbektől férfi vízilabdában
2013. Július 24. 14:43, szerda | Sport

Kikapott a barcelonai vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott: Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese három góllal maradt alul a szerbekkel szemben a szerdai csoportmeccsen.

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője
2013. Július 23. 12:09, kedd | Sport

Gerardo "Tata" Martino lett a bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen
2013. Július 22. 11:09, hétfő | Sport

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

Négy magyar érem a karatésok egyetemi Eb-jén
2013. Július 22. 10:34, hétfő | Sport

Négy magyar érem született az egyetemisták és főiskolások hatodik karate Európa-bajnokságán, amelynek a Budaörsi Városi Sportcsarnok adott otthont az elmúlt hét végén.

Magyar birkózóarany Grúziából
2013. Július 22. 08:35, hétfő | Helyi

Aranyérmet szerzett Lévai Zoltán Grúziában, ahol a közelmúltban a világ legjobb fiatal birkózói mérkőztek meg. A birkózó nemzetek csatájában így egy magyar, a Dorogi Nehézatlétikai Club versenyzőnek is szólt a himnusz.

Esztergomi kitüntetett vízilabdaedző Dorogon
2013. Július 17. 08:45, szerda | Helyi

Az ifjúsági Európa-bajnok, Világkupa-győztes és olimpiai bronzérmes esztergomi Hauszler Károly lett az Új-Hullám SE vízilabda edzője. A dorogi szakosztálynál a korosztályos csapatokkal foglalkozik.

Japán rekreációs központ és dojo épül Szentgyörgymezőn
2013. Július 10. 08:00, szerda | Helyi

Japán stílusú rekreációs központot alakít ki Szentgyörgymezőn az Aikido Tada Ima Dojo, mely egyebek közt Aikido edzésekkel, jógával, meditációs foglalkozásokkal és japán masszásokkal várja szeptembertől az érdeklődőket.

Dobogós Európa-bajnoki dorogi birkózó sikerek
2013. Július 01. 09:05, hétfő | Helyi

Kiválóan szerepelt a közelmúltban három dorogi birkózó is a Montenegróban megrendezett kadet kötöttfogású Európa-bajnokságon. Torba Erik és Lévai Zoltán a dobogóra is felállhatott, míg Papp Bertalan remekül helytállt.

Hajszálon múlott a 12. Vitéz-bajnoki cím – kikapott Esztergom - FOTÓK
2013. Június 30. 09:00, vasárnap | Helyi

Az utolsó másodpercben érvénytelennek minősített Vitéz-cél miatt kapott ki végül az esztergomi rögbicsapat a Prímás-szigeti pályán rendezett bajnoki döntőben szombaton a Battai Bulldogok ellen.