2024. április 27, szombat - Zita

2012. Október 25. 12:53, csütörtök | Helyi

Megvan a tizennegyedik Vitéz-kupagyőzelem

Megszerezte tizennegyedik kupagyőzelmét az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégén, az együttes ugyanis meggyőző fölénnyel, 22-3-ra verte az esztergomi kupadöntőben a Kecskeméti ARC alakulatát.

2012. Október 19. 10:00, péntek | Helyi

Olimpiáról, győzelmekről, edzésről - Új-Hullám közönségtalálkozó -Fotók

Olimpikonok, vízilabdások, úszók, szakvezetők voltak a vendégei a szerdai dorogi közönségtalálkozónak, melyet az Új-Hullám SE és a város sportintézménye közösen szervezett.

2012. Október 09. 07:45, kedd | Helyi

Újra európai rögbis fesztivál Esztergomban

Európai rögbis fesztiválnak ad otthont jövő nyáron Esztergom, erről múlt pénteken tárgyalt az európai veterán rögbiseket tömörítő szövetség vezetői, Tétényi Éva polgármester és az Esztergomi Vitézek vezetői a városházán.

2012. Október 07. 14:00, vasárnap | Helyi

Látványos pofonok gálája

Ismét megrendezi a Győzelmek Éjszakája K-1 szabályrendszerű Full-contact Gálát a Fighting Kempo Stílus. A kőkemény csatákat és akár KO-t hozó mérkőzéseket október 13-án a sportcsarnokban láthatják az érdeklődők.

2012. Október 07. 07:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgás: helyi rangadóval folytatódik a bajnokság

Az FC Esztergom a Tát csapatát fogadja a megyei elsőosztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában ma, vasárnap 15 órakor. A mérkőzést a Vasas pályán játsszák le az alakulatok.

2012. Október 05. 11:32, péntek | Helyi

Judo: Európa-bajnoki bronz Leányvárra

Bronzérmet szerzett múlt hétvégén poreci junior Európa-bajnokságon Szabó Katinka, a Leányvári SE cselgáncsozója. A fiatal versenyző az 57 kilogrammosok mezőnyében remekelt.

2012. Október 04. 11:01, csütörtök | Sport

Forma-1: ennyi volt, Schumacher másodszor is visszavonul

A Mercedes AMG Petronas hétszeres világbajnok versenyzője Japánban bejelentette, hogy az idény végén végleg visszavonul a Forma-1-ből.

2012. Október 04. 09:07, csütörtök | Helyi

Vb-bronz, nemzetközi tornaviadal, tartoltak birkózóink - fotók

Újabb világbajnoki sikereket értek el a Dorogi Nehézatlétikai Club birkózó, az utánpótlás ráadásul egy német nemzetközi versenyen kilenc ország 54 csapata közt a legtöbb aranyérmet szerezte.

2012. Október 01. 17:30, hétfő | Helyi

Hídfutás-rekord, mentőhelikopter, vb-cím – A hét hírei

Rekord a Hídfutáson, mentőhelikopter a városban, újra sötét lehet az utcákon, magyar mondák nyomában, vb-cím Dorogra, Gran Prix győzelem Tokodra. Egyebek közt ezek történtek múlt héten. Heti esemény-összefoglaló.

2012. Szeptember 27. 17:00, csütörtök | Helyi

Nagy sportágválasztás olimpiai és világbajnokkal

Olimpiai bajnokokkal, Európa-bajnokokkal is találkozhatnak az első Esztergomi Nagy Sportágválasztó résztvevő pénteken és szombaton a rögbi pályán. A Sport Napján mindenki megtalálhatja a számára megfelelő sportágat.

2012. Szeptember 26. 17:00, szerda | Helyi

Éremeső, kitüntetések – taroltak judosaink

Két versenyen is részt vettek a közelmúltban a Leányvári Judo SE és az Esztergomi Judo Klub sportolói. A két egyesület közösen szerepelt Tatabányán és Tokodaltárón is jó néhány fényes érmet bezsebelve.

2012. Szeptember 25. 17:00, kedd | Helyi

Nagy sportágválasztás Esztergomban

A hétvégén zajlik le a Nagy Sportágválasztó, a Sport napjai országos rendezvénysorozat részeként Esztergomban a helyi sportágakat bemutató kétnapos rendezvény. Az eseményen a rögbi pályán mutatkoznak be az egyesületek.