2024. szeptember 8, vasárnap - Mária

Hírek

2012. November 14. 09:02, szerda | Helyi

A hajrában kapott ki a végig vezető Vitéz-sereg

Végig dominálva játszott az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégi Extraliga fordulóban, ám a hazai pályán játszó együttes végül kikapott a Kecskeméti ARC játékosaitól.

2012. November 12. 11:02, hétfő | Helyi

Pilismaróti siker a tehetségkutató focikupán

A pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola tanulói nyerték meg múlt pénteken az esztergomi sportcsarnok téli idénynyitó tornáját, a negyedik Kertész Kálmán Tehetségkutató Teremfoci Bajnokságot.

2012. November 08. 07:31, csütörtök | Helyi

Kezdősípszót kaptak a sportcsarnok focitornái

Elkezdődik a Pézsa Tibor Sportcsarnokban focikupáinak idénye, mely a IV. Kertész Kálmán tornával rajtol pénteken. A kupák mellett javában zajlik a középiskolások bajnoksága is, melyet a Dobó gimnázium tanulói vezetnek.

2012. November 06. 09:21, kedd | Helyi

Újra Buldogokat szelídített a Vitéz-sereg

Esztergomi Vitézek Suzuki csapata 38-17-es győzelmet aratott a Battai Buldogok otthonában a hétvégi Extraliga fordulóban. A címvédő együttes még kettős emberhátrányban is kiválóan teljesített.

2012. Október 30. 09:00, kedd | Helyi

Evezés: újabb esztergomi arany, ezúttal hosszútávon

Szlovák Bence egy hosszútávú versenyen elért aranyéremmel koronázta meg az évet a minap Csepelen, ahol a lezajlott az evezősök évadzáró versenye. Az esztergomi sportoló mellett csapattársai is remekeltek.

2012. Október 29. 08:50, hétfő | Helyi

Nem sikerült a bravúr rögbiseinknek

Egyetlen ponttal kikapott az esztergomiakkal kiálló rögbiválogatott hétvégi világbajnoki selejtezőjén Szlovéniában. Csapatunk szoros hajrában 8-7-es vereséget szenvedett a házigazdáktól.

2012. Október 25. 12:53, csütörtök | Helyi

Megvan a tizennegyedik Vitéz-kupagyőzelem

Megszerezte tizennegyedik kupagyőzelmét az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégén, az együttes ugyanis meggyőző fölénnyel, 22-3-ra verte az esztergomi kupadöntőben a Kecskeméti ARC alakulatát.

2012. Október 19. 10:00, péntek | Helyi

Olimpiáról, győzelmekről, edzésről - Új-Hullám közönségtalálkozó -Fotók

Olimpikonok, vízilabdások, úszók, szakvezetők voltak a vendégei a szerdai dorogi közönségtalálkozónak, melyet az Új-Hullám SE és a város sportintézménye közösen szervezett.

2012. Október 09. 07:45, kedd | Helyi

Újra európai rögbis fesztivál Esztergomban

Európai rögbis fesztiválnak ad otthont jövő nyáron Esztergom, erről múlt pénteken tárgyalt az európai veterán rögbiseket tömörítő szövetség vezetői, Tétényi Éva polgármester és az Esztergomi Vitézek vezetői a városházán.

2012. Október 07. 14:00, vasárnap | Helyi

Látványos pofonok gálája

Ismét megrendezi a Győzelmek Éjszakája K-1 szabályrendszerű Full-contact Gálát a Fighting Kempo Stílus. A kőkemény csatákat és akár KO-t hozó mérkőzéseket október 13-án a sportcsarnokban láthatják az érdeklődők.

2012. Október 07. 07:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgás: helyi rangadóval folytatódik a bajnokság

Az FC Esztergom a Tát csapatát fogadja a megyei elsőosztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában ma, vasárnap 15 órakor. A mérkőzést a Vasas pályán játsszák le az alakulatok.

2012. Október 05. 11:32, péntek | Helyi

Judo: Európa-bajnoki bronz Leányvárra

Bronzérmet szerzett múlt hétvégén poreci junior Európa-bajnokságon Szabó Katinka, a Leányvári SE cselgáncsozója. A fiatal versenyző az 57 kilogrammosok mezőnyében remekelt.