2024. április 25, csütörtök - Márk

Új-Hullám: 15 arany, 14 ezüst és 14 bronz Esztergomban
2016. Június 29. 07:42, szerda | Helyi

A dorogi Új-Hullám SE úszói részt vettek a XXXVI. Szent István Kupán június 25-én, szombaton Esztergomban. A dorogi csapat a pontverseny harmadik helyén végzett, összesen 15 aranyat, 14 ezüstöt és 14 bronzérmet szerzett.

Új-Hullám: újabb érmek és sikerek
2016. Június 22. 07:47, szerda | Helyi

Két megmérettetésen is sikeresen szerepeltek az Új-Hullám SE dorogi úszói múlt hétvégén.

Pénzügyi Vezetőt keres az Új-Hullám
2016. Június 09. 11:41, csütörtök | Helyi

Az Új-Hullám Sport Egyesület azonnali belépéssel keres pénzügyi vezetőt a piliscsabai irodájába!

Új-Hullám: jövő Bajnokai verseny
2016. Június 06. 11:00, hétfő | Helyi

Június 4-én, szombaton az Új-Hullám SE úszói részt vettek a Budapest/Közép-Dunántúli Jövő bajnokai régiós felmérő versenyen az újonnan épült budapesti Tüske uszodában. A dorogi úszók mérlege: egy arany és két bronzérem.

Jól teljesített az Új-Hullám a megyeiben
2016. Május 26. 10:25, csütörtök | Helyi

Május 21-én, szombaton a Komárom-Esztergom megyei Úszó Bajnokság első fordulóján az Új-Hullám SE úszói kiválóan teljesítettek.

Új-Hullám: nyolc úszóérem Budapestről
2016. Május 17. 11:24, kedd | Helyi

Két arany, öt ezüst és egy bronzérmet, valamint több értékes helyezést szereztek a dorogi Új-Hullám SE úszói a május 13-án és 14-én megrendezett XV. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

Nyári sporttáborok Dorogon
2016. Május 13. 07:00, péntek | Helyi

2016-ban is változatos nyári tábori kínálattal várja a gyerekeket az Új-Hullám SE!

Új-Hullám: kemény versenyek Hajdúszoboszlón
2016. Április 25. 09:25, hétfő | Helyi

Egy arany, egy ezüst és négy bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az Árpád Kupán április 23-24-én.

Nagy siker az Új-Hullámos Békatalálkozón
2016. Április 18. 10:24, hétfő | Helyi

Minden eddiginél több egyesület (9) és versenyző (170 fő) vett részt a VIII. Új-Hullám Békatalálkozó úszóversenyen Dorogon.

Új-Hullám: öt érem Bajáról
2016. Április 12. 08:56, kedd | Helyi

Három arany, egy ezüst és egy bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az április 9-én, Baján megrendezett IX. Emel Kupa nemzetközi úszóversenyen.

Hat dorogi úszóarany
2016. Március 21. 12:06, hétfő | Helyi

Hat aranyérmet, négy negyedik és két hatodik helyet szereztek az Új-Hullám SE versenyzői a március 19-én, Kecskeméten megrendezett Bácsvíz Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

Széles Sándor mesteredző az Új-Hullám SE-nél
2016. Március 18. 08:37, péntek | Helyi

Az olimpiai bajnok úszó, Gyurta Dániel edzője, Széles Sándor mesteredző szakmai látogatáson járt a dorogi Nipl Stefánia Uszodában. Kiss István vezetőedző meghívására örömmel szemrevételezte a dorogi úszók munkáját.