2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

Rio 2016 - Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat
2016. Augusztus 15. 07:35, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - Szilágyi Áron szombaton érkezik haza
2016. Augusztus 13. 00:12, szombat | Sport

Szombaton délután érkezik haza a riói játékokról Szilágyi Áron immár kétszeres olimpiai bajnok kardvívó.

Rio 2016 - A szerdai magyar mérleg
2016. Augusztus 11. 07:33, csütörtök | Sport

A magyar versenyzők szerdai eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 - Címét megvédve aranyérmes a kardozó Szilágyi Áron
2016. Augusztus 11. 07:28, csütörtök | Sport

Simán nyert a döntőben, ezzel megvédte londoni címét Szilágyi Áron a riói olimpia szerdai férfi kardversenyében.

Olimpia – megvan az első magyar érem - arany
2016. Augusztus 07. 07:30, vasárnap | Sport

Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Komoly fejlődés előtt az esztergomi vívók
2016. Július 21. 08:07, csütörtök | Helyi

Csampa Zsolt helyettes államtitkár, a Magyar Vívószövetség elnöke az Esztergomi Szent György Vívó Egyesület vezetőivel egyeztetettem a városházán az esztergomi vívósport jövőjéről a minap.

Vívó táborok Esztergomban
2016. Június 12. 00:00, vasárnap | Helyi

Napközis tábort szerveznek az esztergomi vívók június 27-től két turnusban. Még lehet jelentkezni!

Esztergomi vívósiker az országos előválogatón - FOTÓK
2016. Május 21. 08:54, szombat | Helyi

Engelbrecht Szonja a nyolcas döntőig jutott a múlt hétvégi országos kadet és junior előválogató versenyen az esztergomi Sportcsarnokban. A megmérettetésen közel kétszáz sportoló állt pástra.

Esztergomban a legjobb magyar tőrvívók
2016. Május 13. 08:00, péntek | Helyi

A hétvégén a legjobb magyar fiatal tőrvívók Esztergomban gyülekeznek, hogy összemérjék pengéjüket. A Szent György Vívó Egyesület kadet és junior előválogatót rendez a Pézsa Tibor Sportcsarnokban szombaton és vasárnap.

Esztergomi vívó győzelem Szlovákiában
2016. Május 10. 08:22, kedd | Helyi

Aranyérmet nyert Darázs Alexa, esztergomi vívó a szlovákiai Somorján hétvégén megrendezett nemzetközi versenyen.

Esztergomi éremeső a vívók utánpótlás vidék bajnokságán
2016. Május 03. 13:57, kedd | Helyi

Versenyzőink a hétvégén Veszprémben rendezett utánpótlás vidék bajnokságon nagyszerű vívással 4 arany-, 4 ezüst- és 5 bronzérmet nyertek. A 13 dobogós helyezés mellett 7 döntős helyezettünk is a legjobbak közt volt.