Városlista
2026. március 8, vasárnap - Zoltán

Hírek

2017. November 16. 16:18, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Meghalt egy nő, akit élettársa késelt meg Budapesten

Meghalt egy nő, akit élettársa késelt meg Budapesten

Meghalt egy nő, akit élettársa késelt meg a főváros XV. kerületében, a férfit elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

Egy férfi eddig tisztázatlan körülmények között késsel megszúrt egy nőt a XV. kerületi Drégelyvár utcában. A nő a helyszínen életét vesztette - olvasható a közleményben.

A rendőrök a helyszínen elfogták a férfit, és előállították a kerületi rendőrkapitányságra.

Címkék: budapest, késelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon

Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!

2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld

Óriási tömeg fogadta Magyar Péter Pécsett

Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.

2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.

2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből

A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.