Hírek
2013. December 03. 08:26, kedd |
Helyi
Forrás: lvp/Koller József
Megszakadt a 14 éves Vitéz-sorozat – ez a kupa most nem a miénk!

A Battai Bulldogok ellen játszották le idegenben szombaton az Esztergomi Vitézek a Magyar Kupa döntőjét. Rögbiseinknek megszakadt a sorozata, a hazaiak ugyanis ezúttal jobbnak bizonyultak.
Megszakadt a sorozat és 14 év után nem sikerült újra elhódítani a rögbi magyar kupát az Esztergomi Vitézek játékosainak. Ezen a mérkőzésen a Vitézek sok hibával játszottak és a jobban akaró Batta nyerte megérdemelten a találkozót. Ez volt az év utolsó mérkőzése, melyet követően rövid pihenő, majd egy intenzív felkészülés vár a fiúkra a tavaszi szezon előtt.
Magyar Kupa – Döntő:
Testakadémia Battai Bulldogok-Esztergomi Vitézek RAFC 30-12(24-5)
Százhalombatta 100 néző. Vezette: Töröcsik
Vitézek: Heckel, Goda, Nagy, Jámbor, Csákvári, Berbesi, Borzas, Suiogan, Czakó, Soós, Remsik, Zaiba, Stamatin, Iftode, Collet. Csere: Volentér, Huszár, Célok: Suiogan 7, Berbesi 5, Edző: Sölösi László
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.