2024. április 19, péntek - Emma

2012. December 13. 12:44, csütörtök | Helyi

Esztergomiak az év legjobb sportolói között

A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Idén köztük két esztergomi egyesület sportolója is helyet kapott.

2012. November 28. 09:30, szerda | Helyi

Esztergomi Vitéz az Év játékosa

Kihirdette a Magyar Rögbi Szövetség az Év játékosai címet a minap, melyet a tizenötös rögbiben az Esztergomi Vitézek bajnokcsapatának tagja, Collet Gregoire érdemelt ki idén. A Vitéz-csapatok legutóbb mind győztek.

2012. November 20. 08:00, kedd | Helyi

Vitéz-parádé őszi zárásként

Nagyarányú győzelmet könyvelhetett el az Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE extraligás felnőtt csapata a hétvégén. A címvédő hazai pályán ugyanis 65-10-re legyőzte a szegediek együttesét.

2012. November 14. 09:02, szerda | Helyi

A hajrában kapott ki a végig vezető Vitéz-sereg

Végig dominálva játszott az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégi Extraliga fordulóban, ám a hazai pályán játszó együttes végül kikapott a Kecskeméti ARC játékosaitól.

2012. November 06. 09:21, kedd | Helyi

Újra Buldogokat szelídített a Vitéz-sereg

Esztergomi Vitézek Suzuki csapata 38-17-es győzelmet aratott a Battai Buldogok otthonában a hétvégi Extraliga fordulóban. A címvédő együttes még kettős emberhátrányban is kiválóan teljesített.

2012. Október 25. 12:53, csütörtök | Helyi

Megvan a tizennegyedik Vitéz-kupagyőzelem

Megszerezte tizennegyedik kupagyőzelmét az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégén, az együttes ugyanis meggyőző fölénnyel, 22-3-ra verte az esztergomi kupadöntőben a Kecskeméti ARC alakulatát.

2012. Október 09. 07:45, kedd | Helyi

Újra európai rögbis fesztivál Esztergomban

Európai rögbis fesztiválnak ad otthont jövő nyáron Esztergom, erről múlt pénteken tárgyalt az európai veterán rögbiseket tömörítő szövetség vezetői, Tétényi Éva polgármester és az Esztergomi Vitézek vezetői a városházán.

2012. Szeptember 12. 17:00, szerda | Helyi

Újabb csatákra vár a Vitéz-sereg

Teljes gőzzel készülnek a tizenegyszeres magyar bajnok Esztergomi Vitézek csapatai az új szezonra, hamarosan kupameccsen, bajnokikon és nemzetközi tornán is pályára lépnek a játékosok, a legjobbak még a válogatottban is.