2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Február 05. 08:20, hétfő | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Négyes tornát nyertek az esztergomi lányok

Tornagyőzelemmel hangoltak a bajnoki folytatásra az esztergomi kézilabdás lányok a hétvégén a fővárosban.

Az esztergomi női kézilabdacsapat a felkészülési időszak zárásaként a Hort-Csepel meghívására egy NB/II tornán vett részt a hétvégén. A REAC, a Szigetszentmiklós és a Hort csapatával játszottak az esztergomi lányok.

Az első mérkőzésen a REAC együttesét győzték le 22-17-re, majd a Szigetszentmiklóst 27-20-ra. Végül a házigazda Hort-Csepel alakulata következett, mely ellen 26-24-es győzelemmel zárta a tornát az esztergomi csapat.

A legjobb kapus Laky Enikő lett. A legjobb játékos díját pedig Gergely Irén nyerte el.
„Csapatunk egységesen jó játékot produkálva nyerte meg a tornát. Minden játékos dicséretet érdemel. A bajnoki rajt előtti utolsó hétvégén bíztató játékot mutattak a lányok egységes csapatként nyerték meg a tornát” – értékelte a szakvezetés a sikert.

2024. Április 23. 16:40, kedd | Helyi