2024. április 19, péntek - Emma

Bajnok a Ferencváros a Kecskemét kispesti vereségével
2023. Május 06. 07:00, szombat | Sport

A Ferencváros megnyerte sorozatban az ötödik, összességében pedig a 34. bajnoki címét, mivel legfőbb üldözője, a második Kecskemét 1-0-ra kikapott a bennmaradásért küzdő Budapest Honvéd vendégeként .

Várda – Kecskemét mérkőzés
2023. Március 02. 13:33, csütörtök | Sport

2023.03.04-én szombaton az a két csapat találkozik majd, amely a Magyar Labdarúgó Bajnokság első három helyezettje között van.

Hagyomány teremtő rendezvény Hajdúdorogon!
2021. Augusztus 03. 15:49, kedd | Bulvár

2021.07.24-én Hajdúdorogon egy nagyon szép környezetben került elsőként megrendezésre az Amatőr Strandfoci Bajnokság.

PMFC Öregfiúk: Magabiztos győzelem
2021. Április 26. 18:02, hétfő | Bulvár

Öregfiúk-csapatunk 5-2-es sikerrel zárta a Bonyhád elleni idegenbeli bajnoki mérkőzését.

A százéves Keleti Ágnesről nevezik el a szertorna-bajnokságot Izraelben
2021. Január 09. 18:11, szombat | Külföld

Minden idők legsikeresebb zsidó atlétájáról, a szombaton százéves Keleti Ágnesről nevezik el a szertorna-bajnokságot ettől az évtől Izraelben - jelentette a Jediót Ahronót című újság hírportálja, a ynet pénteken.

Erős csapattal indultak horgászaink az országos csapatbajnokságon - FOTÓK
2020. Július 25. 09:00, szombat | Helyi

A hétvégén rendezik a szegedi Matyi-éren a Magyar Országos Horgász Szövetség legnagyobb versenyét, a tagszövetségek csapatainak országos bajnokságát.

Bajnok lett a Vitézek hetes csapata
2020. Július 12. 10:02, vasárnap | Helyi

Az Esztergomi Vitézek nyerte a hetesrögbi országos bajnokságot, amelynek szombati fináléjában a Budapest Rögbi Centerben 32-5-re jobbnak bizonyult a Szegedi Fitt World Gorillák csapatánál.

Szárnyaltak az Aero Club Esztergom vitorlázói
2020. Június 30. 13:02, kedd | Helyi

Június 19. és 28. között zajlott le a 65. Magyar Vitorlázórepülő Nemzeti Bajnokság a Kecskemét melletti matkópusztai repülőtéren.

Esztergomi horgász nyerte az úszós országos bajnokság elődöntőjét
2020. Június 18. 06:34, csütörtök | Helyi

Az esztergomi Vasas Horgászegyesület tagja, Csöregi Balázs 76 indulóból végzett az élen a napokban rendezett 57. Országos Úszós Bajnokság elődöntőjén, melyet a Kaposvár melletti Deseda tavon tartottak.

Sűrű nyár végére, ősz elejére készülnek a rögbisek
2020. Május 13. 12:03, szerda | Helyi

A Magyar Rögbi Szövetség (MRGSZ) a félbeszakadt bajnokságot, valamint a júliusra tervezett budapesti, hetesrögbi Európa-bajnokságot nyár végén és ősz elején zárná le, illetve pótolná.

Május 30-tól indulnak autósportban az országos bajnokságok
2020. Május 09. 12:08, szombat | Belföld

Május utolsó hétvégéjén már lehet országos bajnoki versenyt rendezni Magyarországon autósportban - döntött pénteki ülésén a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöksége.

Május 23-án folytatódik a magyar labdarúgóidény
2020. Május 05. 06:51, kedd | Sport

A tervek szerint május 23-án a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseivel folytatódik a hazai labdarúgóidény, az OTP Bank Liga pedig május 30-án a 26. fordulóval kezdődhet újra.