2024. május 3, péntek - Tímea

Hírek

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban
2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

Szoros meccsen kaptak ki a Vitéz-rögbisek
2019. Október 07. 07:15, hétfő | Helyi

Legyőzték a Battai Bulldogok a hétvégén az Esztergomi Vitézek rögbicsapatát a bajnokságban.

Kiemelkedően kezdtek az U15-ös kézis fiúk
2019. Szeptember 20. 05:00, péntek | Helyi

Kiemelkedő csapatteljesítménnyel a hétvégén kezdte az Esztergomi Vitézek U15-ös fiú kézilabdacsapata a bajnokságot.

Gál Lili nyerte a szlovák motocross bajnokságot
2019. Szeptember 18. 05:00, szerda | Helyi

Esztergomi versenyzőnk 15 évesen a Női felnőtt mezőnybe megnyerte az 5 sorozatból álló Szlovák bajnokságot és az MX Sport Szlovák kupasorozatot is.

Győzelemmel kezdték a szezont az esztergomi pingpongosok
2019. Szeptember 12. 05:00, csütörtök | Helyi

Az Esztergomi Asztalitenisz SE NB III-as csapata győzelemmel kezdte a 2019-2020-as bajnokságot.

Győzelemmel kezdték a szezont az Esztergomi Vitézek
2019. Szeptember 02. 07:39, hétfő | Helyi

Az osztrák bajnokság ezüstérmesét győzte le szombaton a Vitéz-sereg hazai pályán a magyar bajnoki szezon nyitányaként.

Mindent eldöntő meccsre készülnek a Frankások
2019. Május 23. 14:00, csütörtök | Helyi

Szombaton 14 órától a Szárliget csapatát fogadják a ferences gimnázium labdarúgói a Franka pályán.

Ismét bajnoki döntő Esztergomban
2019. Május 15. 05:01, szerda | Helyi

Az aranyéremért küzd az Esztergomi Vitézek felnőtt rögbicsapata a bajnokságban szombaton. Hazai pályán szurkolhatunk, hogy az évadban veretlen csapat ismét elnyerje a trófeát.

A rögbi hazatér – Újra Esztergomban lesz a döntő!
2019. Május 08. 04:59, szerda | Helyi

Ismét rangos rögbi eseménynek ad otthont Esztergom május 18-án.

Újabb nagy csatát nyert a Vitéz-sereg
2019. Április 29. 12:27, hétfő | Helyi

Ismét nagyarányú győzelmet aratott az Esztergomi Vitézek felnőtt rögbicsapata a hétvégén a bajnokságban.

Legyőzte a bajnokot a Vitéz-sereg
2019. Április 08. 08:17, hétfő | Helyi

Nagy különbséggel nyert az Esztergomi Vitézek csapata a Budapest Exiles ellen szombaton a bajnokságban.

Újra nyertek a Frankások - VIDEÓ
2019. Április 04. 17:04, csütörtök | Helyi

Sikerült legyőznie 5-2-re a Baj együttesét a ferences gimnázium labdarúgó-csapatának a minap hazai pályán.