Hírek
2019. Augusztus 30. 17:50, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Újra Eb-győztes Vígváry Viktor
Lengyel ellenfelét a döntőben legyőzve Európa-bajnok lett Vígváry Viktor, az Esztergomi Kick-box SE sportolója pénteken Győrben.
Viktor ezzel ismét a legjobb súlycsoportjában, 2015-ben ugyanis San Sebastianban és 2017-ben Skopjeban is aranyérmes lett. Ráadásul minkét Eb-n kétszeresen is.
Kick-boxosaink szombaton folytatják a küzdelmeket. Kajtár Bence és Baráth Albert Károly is döntőben lép tatamira.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
2026. Április 12. 08:12, vasárnap | Életmód
Csaknem háromszázezren látták eddig a Magyar menyegzőt
Összesen csaknem háromszázezer nézőt vonzott eddig a Káel Csaba Magyar menyegző című filmje, amelyet Magyarországon több mint kétszázezren, a határon túl pedig kilencvenezren láttak eddig.
