2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

Újra Európa-bajnok lett Szabó Evelin
2019. Október 08. 05:03, kedd | Helyi

Október 4. és 6. között zajlott le Budapesten a 46. FEW European Championship, melyen Szabó Evelin is részt vett. Sőt csolnoki karatéka a dobogó legfelső fokára állhatott.

Újra Eb-győztes Vígváry Viktor
2019. Augusztus 30. 17:50, péntek | Helyi

Lengyel ellenfelét a döntőben legyőzve Európa-bajnok lett Vígváry Viktor, az Esztergomi Kick-box SE sportolója pénteken Győrben.

Holtan találták a britek világ- és Európa-bajnok dzsúdósát
2019. Július 17. 13:01, szerda | Külföld

A 36 éves Craig Fallon testére két nappal eltűnését követően, Wolverhampton közelében egy domboldalon bukkantak rá, az első rendőrségi jelentés szerint az idegenkezűség kizárható.

Profi kempo Európa-bajnok lett Pokorni Ádám és Szendrei Rebeka
2017. November 22. 11:56, szerda | Helyi

Profi kempo Európai-bajnoki övet nyert Pokorni Ádám és Szendrei Rebeka a hétvégén Esztergomban lezajlott Győzelmek Éjszakája 9 elnevezésű küzdősport gálán.

Esztergomi Európa-bajnoki arany fekvenyomásban Angliában - VIDEÓ
2016. Június 24. 07:54, péntek | Helyi

Angliában esztergomi arany született a WPC Európa-bajnokságon: Fonyódi György fekvenyomásban M7 kategóriában győzött.

Fonyódi György master Európa-bajnok új világrekorddal
2016. Június 03. 08:19, péntek | Helyi

A horvátországi Zadarban rendezték meg május 27-28-29-én a GPA Európa-bajnokságot, melyen master7 fekvenyomásban Fonyódi György esztergomi testnevelő tanár két aranyérmet szerzett és két új világrekordot állított fel.

Szenzációs siker a magyar tollaslabda sportban
2014. Október 28. 10:19, kedd | Sport

Egyedülálló sikert ért el két magyar tollaslabdázó a portugáliai Caldas da Rainha-ban 2014. szeptember 21-27 között a több mint 800 versenyző indulásával megrendezett Senior Tollaslabda Európa Bajnokságon.

2011. Október 14. 07:41, péntek | Sport

Nagy Tibor a csúcson!

Nem lehet azt állítani, hogy a hazai K-1 úttörője, az ex-Kyokushin bajnok Nagy Tibor, motiválatlanul indította volna élete talán legfontosabb összecsapását...