Hírek

2014. Március 11. 08:19, kedd | Helyi
Forrás: lvp/Koller József

Veterán Vitézkedés – nagyarányú siker rögbiseinknél

Újra pályára léptek a hétvégén az Esztergomi Vitézek rögbisei, akik Magyar Kupameccsre utaztak Vácra. Játékosaink közül ezúttal a veteránok parádéztak.

Kellemes időben, viszonylag jó talajú pálya várta a csapatokat szombaton Vácon. Az első percek tapogatódzó játékkal teltek, a 10. perctől aztán beindultak a Vitézek és a 12. percben a veterán Hock megadta az alaphangot nagyszerű céljával. A 21. perc tájékán a másik veterán, Siroki, növelte az előnyt, majd Soós következett szép céllal és pontos büntetőrúgással.

A második félidőben még erőteljesebben játszott a Vitéz-sereg, ami már az eredményességben is mutatkozott. A különbség nagyobb is lehetett volna, ha a vitézi helyzetek nem maradnak kihasználatlanul. Az eredmény a hazaiakra nézve hízelgő.

Magyar Kupa:
BRU (Budapesti Medvék, Váci Elefántok, Fehérvári Vadkanok játékosaiból összeállt csapat)-Esztergomi Vitézek RAFC: 3-50 (0:21)