2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Rally: Boldogok vagyunk!
2021. November 09. 15:03, kedd | Sport

Sikeresen teljesítette a Kronome Ákos - Pásztor Tamás ralipáros a III. Rally Hungary-t. P11 kategória győzelmet és ORC 2WD ötödik helyet értetek el.

Ez a verseny pont beleillett az idei ERC szezonunkba!
2021. Október 31. 14:01, vasárnap | Kék hírek

Sikeresen teljesítette a Juhász Csaba - Bencs Zoltán ralipáros a III. Rally Hungary-t. A megmérettetésen három nap alatt 14 gyorsasági szakaszt teljesítettek és két defektet is begyűjtöttek.

Idén sem volt könnyű a Rally Hungary
2021. Október 28. 17:01, csütörtök | Sport

Az Európa Bajnokság magyar állomásán zárta bajnoki szereplést a Korda Racing ralicsapata:

Minden jó, ha ….
2021. Október 27. 18:26, szerda | Sport

Sajnos idén nem nagyon volt olyan, hogy a Ritmus ASE mindkét támogatott párosának szerencséje van, ez a Rallye Hungary-n sem volt másként.

Mixiék megnyerték a szurkolók szívét!
2021. Október 27. 10:39, szerda | Sport

Mindössze kilenc pont hátránnyal érkeztek hazai futamukra Csomós Miklósék, akik bár minden tőlük telhetőt megtettek, egy defekt miatt azonban mégsem tudták megszerezni a hőn áhított bajnoki címet.

Drukkolunk egy kis esőért, a Nézők szurkoljanak nekünk!
2021. Október 22. 09:06, péntek | Sport

Idén a harmadik ERC futamán vesz részt Juhász Csaba. Most épp Bencs Zoltán navigál majd neki a 14 gyorsot magába foglaló versenyen.

Hibamentes versenyt kívánnék magunknak!
2021. Október 21. 17:28, csütörtök | Sport

ERC futamon vesz részt Kronome Ákos és Pásztor a 14 gyorsot magába foglaló versenyen.

Másodjára minden kifelé pattant a SlovakiaRingen
2021. Október 20. 14:41, szerda | Sport

Balszerencsés hétvégét zárt a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csapata a Rallycross OB idei hatodik, szlovákiai állomásán, bár Benyó Máté és Várkonyi Bence is döntőbe jutott, végül egyikük számára sem termett babér.

Mindegyik gyorsot élveztük!
2021. Október 14. 12:04, csütörtök | Sport

Beszélgetés Nagy Mátyás raliversenyzővel a Vértes rali után.

Benyó Máté FIA CEZ futamot nyert a SlovakiaRingen
2021. Október 12. 14:34, kedd | Sport

Győzelemmel hangolt a magyar rallycross bajnoksági idei utolsó előtti futamára Benyó Máté.

Élvezetes csata!
2021. Október 08. 11:24, péntek | Sport

A Ritmus ASE a Klausz-Csányi Skoda R5 trióval képviseltette magát a 22. Porec Rallye-n.

Benyó Máté Máriapócson is dobogón!
2021. Október 01. 15:02, péntek | Sport

Hatalmas csatákat követően végzett a második helyen a Keviép RX Fesztiválon a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csaptában versenyző Benyó Máté, ennek köszönhetően továbbra is őrzi első helyét a bajnokságban.