2024. április 25, csütörtök - Márk

Vízilabda Eb: ezüstérmes a férfi válogatottunk, magabiztos szerb címvédés
2014. Július 27. 21:55, vasárnap | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmesként zárta a budapesti Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 12-7-re kikapott a címvédő szerb csapattól.

Vízilabda Eb - Spanyolország az Európa-bajnok a nőknél
2014. Július 26. 19:50, szombat | Sport

Spanyolország válogatottja szerezte meg az elsőséget a nőknél a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szombat esti döntőben legyőzte Hollandia csapatát.

Vízilabda Eb - kikaptak a lányok - az olaszok ellen jöhet a bronzmeccs
2014. Július 25. 07:23, péntek | Sport

A magyar női válogatott egy góllal kikapott a spanyoloktól a budapesti vízilabda Európa-bajnokság csütörtöki elődöntőjében, így szombaton a bronzéremért játszhat.

Vízilabda: a horvátokat is legyőztük - százszázalékos csapatunk
2014. Július 22. 07:08, kedd | Sport

A magyar férfiválogatott egy góllal legyőzte a horvátok nemzeti csapatát a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának utolsó csoportfordulójában, a hétfői program zárómérkőzésén.

Esztergomban készül az Eb-re az U19-es fociválogatott
2014. Június 26. 09:07, csütörtök | Helyi

Esztergomban készül a hazai rendezésű Európa-bajnokságra az U19-es labdarúgó-válogatottunk. Mészöly Géza vezetésében az edzések mellett városnézésre is van lehetőségük a játékosoknak.

Szakmunkás Európa-bajnokságot rendezhet Magyarország
2014. Május 14. 15:18, szerda | Belföld

Magyarország rendezheti 2018-ban a fiatal szakemberek európai bajnokságát, az EuroSkills versenyt.

Rögbi: ezüstös U18-as Eb-szereplés, a felnőttek legyőzték az osztrákokat
2014. Április 15. 09:29, kedd | Helyi

Kemény meccsen a lett együttes nyert az U18-as Európa-bajnoki döntőben a magyar válogatott ellen Esztergomban szombaton. A felnőtt legjobbjaink viszont legyőzték Ausztria csapatát az Európai Nemzetek Kupájában.

Bolgár-verés után Eb-döntőben fiatal rögbiseink
2014. Április 10. 09:54, csütörtök | Helyi

Legyőzte Bulgária legjobbjait a magyar válogatott Esztergomban szerdán a FIRA U18 rögbi Európa-bajnokság C csoportos küzdelmei nyitányaként. Így szombaton a kemény lettek ellen játssza a döntőt a csapat.

Megyei kick-box: két arany, egy ezüst és négy bronz az Eb-ről
2013. Szeptember 25. 08:00, szerda | Helyi

Két Európa-bajnoki címmel, egy ezüst- és négy bronzéremmel tértek haza kick-boxosaink a múlt héten zajló utánpótlás Eb-ről Lengyelországból. Zrínyi Miklós szerint tanítványai méltó utódai az előző generációnak.

Döntőben bunyósaink! Helyzetjelentés a kick-box Eb-ről!
2013. Szeptember 19. 14:10, csütörtök | Helyi

Remekelnek térségünk fiatal kick-boxosai a héten zajló utánpótlás Európa-bajnokságon Lengyelországban. Több sportoló már a döntőig jutott. Zrínyi Miklós jelenti az Eb-ről.

Hajrá kick-boxosok! Eb-n térségünk sportolói
2013. Szeptember 13. 09:57, péntek | Helyi

Az utolsó simításokat végzik a környékbeli kick-boxosok, hiszen vasárnap már indulnak az utánpótlás Európa-bajnokságra, melynek idén Lengyelország ad otthont.

Pofozkodó edzőtábor Esztergomban – jöhet az Európa-bajnokság - VIDEÓ
2013. Szeptember 04. 09:45, szerda | Helyi

Gőzerővel készült a magyar kick-box válogatott Esztergomban múlt héten az Európa-bajnokságra. A kontinensviadalon térségünkből is több sportoló részt vesz.