2024. április 19, péntek - Emma

Szalai Ádám: nem először bizonyítjuk, hogy mire vagyunk képesek
2022. Június 15. 08:17, szerda | Sport

Szalai Ádám, az angolok vendégeként kedd este 4-0-s győzelmet arató magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya szerint az együttes már nem először bizonyította be, hogy valójában mire képes.

Négygólos győzelem San Marinó ellen
2021. November 13. 08:38, szombat | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Arénában 4-0-s győzelmet aratott a pont nélkül sereghajtó San Marinó-i csapat felett a világbajnoki selejtezősorozat pénteki játéknapján.

Újabb győzelmet zsebeltek be az esztergomi kézis lányok
2021. Április 27. 07:52, kedd | Sport

Esztergomi Vitézek RAFC- Tatabánya SC 45:21.

Nem volt kérdéses: mindent vittek az esztergomi horgászok
2020. Június 08. 11:59, hétfő | Helyi

Hatalmas fölénnyel nyerték a megyei szövetség halfogó országos bajnokságát a mieink.

Remekül indult a tavaszi szezon az FC Esztergomnak - VIDEÓVAL
2020. Március 03. 07:22, kedd | Helyi

Március 8-án, vasárnap 14 óra 30 perckor kerül sor az Atlasz-Geodézia Megyei I. Osztály 19. fordulójára, mely során az FC Esztergom a Tatai AC csapatát fogatja.

Kiütéssel győztek sakkozóink
2020. Február 03. 09:10, hétfő | Helyi

Vasárnap a Babits iskolában fogadták sakkozóink a Zsámbéki SBE-t az NB II-es bajnokságban. Együttesünk ott folytatta ahol tavaly abbahagyta, magabiztos fölényes győzelmet arattak Szabó Mártonék.

Gálamérkőzésen lett csoportelső férfi vízilabda válogatottunk
2020. Január 19. 09:45, vasárnap | Sport

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot,

Győzelemmel kezdtek az esztergomi öregfiúk
2019. Augusztus 13. 15:01, kedd | Helyi

A 20 év után újraformálódó esztergomi öregfiúk csapata, győzelemmel kezdte a bajnoki szezont, ráadásul egy fordulatos izgalmas mérkőzésen!

Idegenben nyert 3-1-re az FC Esztergom
2019. Június 03. 07:00, hétfő | Helyi

Gyebnár Gergely mesterhármasával saját otthonában verték az esztergomiak a tabella harmadik helyén álló Zsámbékot.

Kirobbanó erőben a Vitéz-sereg
2019. Március 18. 12:57, hétfő | Helyi

Bécsben 33-12 arányban győzedelmeskedett az Esztergomi Vitézek felnőtt rögbi csapata a Vienna Celtic ellen a hétvégén.

Győztek sakkozóink az NB II-ben is
2018. November 19. 11:47, hétfő | Helyi

Az Esztergomi Sakk Club vasárnap Pátyon vendégszerepelt, ahol 7-5-re nyertek a tavaly óta erősödött hazaiak ellen Szabó Márton Mihályék.

A magyar amerikaifutball-válogatott nyerte a Three Nations Cupot
2018. Október 15. 07:19, hétfő | Sport

A magyar amerikaifutball-válogatott 23-15-re legyőzte a vendég cseh csapatot, ezzel megnyerte a Three Nations Cupot, amelynek harmadik szereplője Szlovákia együttese volt.