2024. április 24, szerda - György

Megszerezték első győzelmüket a kézis fiúk – VIDEÓ és FOTÓGALÉRIA
2018. Február 16. 17:21, péntek | Helyi

Legyőzte az esztergomi férfi kézilabda csapat a Komárom II. csapatát a bajnokságban február 10-én.

Parázs hangulatú mérkőzésen újabb esztergomi győzelem az NB II-ben
2017. Október 09. 07:56, hétfő | Helyi

Vasárnap az Esztergomi Sakk Club az NB II. Breyer csoportjában a 2. fordulóban a Nyergesújfalui VSE-t fogadta a Szentgyörgymezői Olvasókörben.

Hamilton nyert, Vettel kiesett, közel a vb-győzelem
2017. Október 08. 09:12, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel kiesett.

Michelisz Norbert nyerte a fő futamot Argentínában
2017. Július 17. 07:15, hétfő | Sport

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.

Kiss Norbert újra Eb-futamot nyert, második az összetettben
2017. Július 17. 05:00, hétfő | Sport

A vasárnapi első futamot a szombatihoz hasonlóan megnyerte, majd a záróversenyen harmadik lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert,

Michelisz nyerte a túraautó-vb portugál főfutamát
2017. Június 26. 07:25, hétfő | Sport

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

Nagyarányú győzelemmel vívta ki a bronzot a Vitéz-sereg
2017. Június 06. 07:42, kedd | Helyi

Harmincpontos különbséggel győzött az Esztergomi Vitézek csapata az idei bajnoki döntő bronzmérkőzésén vasárnap a Battai Bulldogok ellen. Ezzel bronzérmes lett idén a Vitéz-sereg.

A Manchester Unitedé az Európa Liga trófeája és a BL-főtáblás indulás
2017. Május 25. 07:29, csütörtök | Sport

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát: az angol csapat szerda este a stockholmi döntőben 2-0-ra győzte le a holland Ajax Amsterdam együttesét.

Bottas első győzelmét aratta az Orosz Nagydíjon
2017. Április 30. 17:24, vasárnap | Sport

Pályafutása első futamgyőzelmét aratta Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjon, Szocsiban.

Fontos győzelmet aratott a magyar rögbiválogatott
2017. Április 23. 05:00, vasárnap | Sport

A magyar rögbiválogatott fontos győzelmet aratott a norvég csapat ellen az Európai Nemzetek Kupája-sorozat második konferenciájának északi csoportjában.

Óriási győzelmet aratott a magyar rögbiválogatott Esztergomban
2017. Április 22. 20:06, szombat | Helyi

Újabb lehengerlő Vitéz-siker
2017. Március 20. 07:39, hétfő | Helyi

Óriási pontkülönbséggel nyert az Esztergomi Vitézek a rögbi NB I hétvégi fordulójában. A fiúk a Székesfehérvári Vadkanokat győzték le idegenben. Az utánpótlásban az U17 szintén nyert, míg az U14 három ponttal kikapott.