2024. április 19, péntek - Emma

Rio 2016 – Éremtáblázat a 9. nap után
2016. Augusztus 15. 07:38, hétfő | Sport

Az Egyesült Államok változatlanul fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia kilencedik, vasárnapi versenynapját követően, a magyarok öt arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel továbbra is a 11. helyen állnak.

Rio 2016 - A vasárnapi magyar mérleg
2016. Augusztus 15. 07:37, hétfő | Sport

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 - Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat
2016. Augusztus 15. 07:35, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - Győzött és csoportelső a magyar férfi vízilabda-válogatott
2016. Augusztus 15. 07:33, hétfő | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott utolsó, vasárnapi csoportmeccsén 10-6-ra nyert a házigazda brazilok ellen, így a hatosa első helyén végzett a riói olimpián,

Rio 2016 - Kővágó hetedik helye a legjobb magyar eredmény szombaton
2016. Augusztus 14. 08:45, vasárnap | Sport

A diszkoszvető Kővágó Zoltán hetedik helye volt a legjobb magyar eredmény a riói olimpia szombati versenynapján. A magyarok az összesített éremtáblázaton 5 arannyal, 3 ezüsttel és 3 bronzzal a 11. helyen állnak.

Rio 2016 - Phelps 23., az amerikaiak 1001. olimpiai aranyérme
2016. Augusztus 14. 08:43, vasárnap | Sport

Az amerikai férfi 4x100-as vegyesváltó nyerte a riói olimpia úszódöntőjét. A staféta tagja Michael Phelps megszerezte pályafutása 23. aranyérmét, míg az Egyesült Államoknak ez volt történelme 1001. ötkarikás elsősége.

Rio 2016 - Kapás Boglárka bronzérmes 800 méter gyorson, Ledecky világcsúcsa
2016. Augusztus 13. 09:05, szombat | Sport

Kapás Boglárka bronzérmet nyert a 800 méteres gyorsúszás pénteki döntőjében a riói olimpián. A számot világcsúccsal az amerikai Katie Ledecky nyerte, aki negyedik diadalát aratta ezen a játékokon.

Rio 2016 - Komoly éremesély nélkül szombaton
2016. Augusztus 13. 06:00, szombat | Sport

A magyar küldöttség tagjai hat sportágban szerepelnek a riói olimpia nyolcadik, szombati versenynapján, de komoly éremszerzési esélyük nem lesz.

Rio 2016 - Szilágyi Áron szombaton érkezik haza
2016. Augusztus 13. 00:12, szombat | Sport

Szombaton délután érkezik haza a riói játékokról Szilágyi Áron immár kétszeres olimpiai bajnok kardvívó.

Rio 2016 - Éremtáblázat, Magyarország a hatodik
2016. Augusztus 12. 07:36, péntek | Sport

Magyarország 5 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel az éremtáblázat hatodik helyén áll a riói olimpia hatodik, csütörtöki versenynapját követően, ezzel pillanatnyilag a legeredményesebb európai nemzet.

Rio 2016 - Berecz Zsombor futamgyőzelemmel a harmadik helyen
2016. Augusztus 12. 07:33, péntek | Sport

A finndingis Berecz Zsombor megnyerte az ötödik futamot a Rio de Janeiró-i olimpia csütörtöki vitorlásversenyein, összetettben pedig feljött a harmadik helyre.