2024. április 27, szombat - Zita

Isten éltesse Grosics Gyulát!
2013. Február 04. 14:34, hétfő | Helyi

Ma ünnepli 87. születésnapját a legendás Aranycsapat kapusa, Grosics Gyula. A pályafutását Dorogon kezdő hálóőr játszott az olimpiai aranyérmes válogatottban és kimagasló sikerek mellett az Évszázad mérkőzésén is.

Csapatbajnoki arany- és ezüstszerzés térségünk birkózóitól
2013. Február 04. 08:33, hétfő | Helyi

Megnyerte a csapatbajnokságot a térségünk fiatal birkózóit tömörítő Dorogi Nehézatlétikai Club serdülő alakulata a közelmúltban a fővárosban. Mellettük a diák korosztályban ezüstérmet szerzett.

Simogató G-erők – Audi S8-teszt
2013. Január 31. 08:38, csütörtök | Belföld

Húsz csapat, két nap, egy trófea – Ister-Granum Kupa
2013. Január 31. 08:00, csütörtök | Helyi

Vértesszőlős csapata nyerte a múlt hétvégi Ister-Granum Kupát az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnokban. A tornára húsz csapat nevezett, melyek közül Tokod lett a második, míg Esztergom a harmadik.

Egy nap, 40 futó, 823 kilométer Esztergomban
2013. Január 29. 09:23, kedd | Helyi

Vasárnap 40 futó vett részt Esztergomban a Yours Truly elnevezésű nemzetközi futóversenyen, melyen a futók összesen 823 kilométert teljesítettek. Az Esztergomi Futóművek összesítették az eredményeket!

1938 szelleme: a 432 km/h-val száguldó Mercedes
2013. Január 28. 11:40, hétfő | Belföld

Felettébb izgalmas típussal erősít be a Mercedes–Benz Múzeum. A W125-ös 1938-ban állította be a közúti sebességi rekordot: Rudolf Caracciola vezényletével szédítő, 432,7 km/h tempóval száguldott.

Téli futás az Esztergomi Futóművekkel
2013. Január 26. 08:00, szombat | Helyi

Idén sem hagyják ki az Esztergomi Futóművek futói a nemzetközi, Yours Truly elnevezésű versenyt, melyhez az Erzsébet Parkban bárki csatlakozhat vasárnap. Az esztergomi futóközösség hetedik éve indul ezen a kihíváson.

Rekord, fordulatos és izgalmas meccsek – Kertműves Ficak Ifi Kupa
2013. Január 16. 08:40, szerda | Helyi

Révkomárom győzelmével zárult az esztergomi sportcsarnok legnagyobb utánpótlás rendezvénye a Kertműves „Ficak” Ifi Kupa a hétvégén. A rekordrészvételű tornán Dorog lett a második Bábolna előtt.

Szponzor nélkül elveszítheti Esztergom olimpia bajnokát
2013. Január 12. 08:20, szombat | Helyi

Támogató nélkül maradt a londoni olimpián aranyérmet szerző Kökény Roland esztergomi kajak-kenus klubja. A város így akár el is köszönhet a bajnokától, aki ugyanis emiatt eligazolhat vagy abbahagyhatja a kajakozást.

A legvitézebb Vitézek – évadnyitás és Év játékosai díjak
2013. Január 09. 10:00, szerda | Helyi

Kihirdette az Év játékosait és megnyitotta az új évadot az Esztergomi Vitézek Rögbi Sportegyesület múlt szombaton a Rugby Club Hotelben. Neuzer András elnök mellett a korosztályos edzők is értékelték 2012 eredményeit.

Ki lesz az év sportembere - döntse el ön!
2013. Január 09. 05:00, szerda | Sport

Rekordrészvétel és álomdöntő a Rozi Kupán - Fotókkal
2013. Január 08. 08:42, kedd | Helyi

Rekord döntött a kilencedik Rozi Kupa csapatainak száma, ráadásul zsúfolásig megtelt a sportcsarnok a Rozgonyi Miklós emlékére rendezett tornán a közelmúltban. A trófeát ezúttal álomdöntőben a Manó ABC csapata nyerte.