2023. Június 20. 08:19, kedd | Helyi

A Magyar Természettudományi Múzeumban mutatták be a kötetet.

Újra rekorddal nyerte a Kékszalagot a Fifty-Fifty
2022. Július 14. 16:43, csütörtök | Belföld

A Józsa Márton kormányozta Raiffeisen Fifty-Fifty rekordidővel, 7 óra 13 perc 21 másodperccel nyerte az 54. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat csütörtökön Balatonfürednél.

Bejelentették a 2022-es Tour de France teljes útvonalát
2022. Június 09. 09:50, csütörtök | PR

Roubaix-i kátyúk, egy Alpe d\'Huez-i csúcsfutam és egy dán Grand Depart a jövő évi Tour útvonalának címadó elemei.

Pályázhatnak a Virágos Magyarország versenyre a települések
2022. Május 23. 15:05, hétfő | Belföld

Az idén 29. alkalommal megrendezett Virágos Magyarország versenyre június 15-ig jelentkezhetnek az önkormányzatok - közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) hétfőn az MTI-vel.

Nemzetközi tűzoltóversenyre készülnek megyénk lánglovagjai
2022. Május 19. 17:10, csütörtök | Helyi

A németországi Hannoverben rendezik meg idén a Holmatro Rescue Challenge elnevezésű nemzetközi műszaki mentő versenyt 2022. június 20-a és 25-e között.

A legszebb konyhakertek Esztergomban
2022. Május 13. 14:29, péntek | Helyi

Esztergomban is meghirdetik „A legszebb konyhakertek” programot!

Valter Attilát a szakaszgyőzelem tenne igazán boldoggá a Budapestről rajtoló Giron
2022. Május 04. 17:02, szerda | Sport

Egy szakasz megnyerése, vagy legalább egy etapon a legjobb három közé kerülés tenné igazán boldoggá Valter Attilát a pénteken Budapestről rajtoló Giro d\'Italia országúti kerékpáros körversenyen.

Esztergomi éremeső az V. Nádudvari Gastro Kupán
2022. Április 25. 09:23, hétfő | Helyi

A hétvégén zajlott le az V. Nádudvari Gastro Kupa kick-box verseny, ahol az esztergomi különítmény Olasz Attila vezetésével nem kevesebb, mint 8-arany, 3- ezüst és 1 bronzérmet tudott megszerezni a nap folyamán.

Hétvégi siker a Bicske kupán
2022. Április 11. 10:42, hétfő | Helyi

Óriási sikert ért el a Fighting Kempo Pokorni Team Esztergom-kertváros csapata szombaton, a XX. Bicske Kupa Nemzetközi Harcművészeti Bajnokságon.

Bútorasztalos előválogató verseny a 2023-as EuroSkillsre
2022. Április 04. 16:48, hétfő | Belföld

Képes beszámoló a március 28-án megtartott a 2023-as Lengyelországban megrendezendő EuroSkills hazai bútorasztalos válogatójáról.

Derecskei győztese lett a Magyarország étele 2022. szakácsversenynek
2022. Március 20. 13:00, vasárnap | Belföld

A derecskei Almavirág Team (Breitenbach Attila, Balogh Szabolcs) nyerte meg az ötödször megrendezett Magyarország étele 2022. szakácsversenyt.

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny idei győzteseit
2021. Október 06. 05:00, szerda | Belföld

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny győzteseit: Nagykanizsa, Veresegyház, Etyek és Buzsák nyerte el az idén a legvirágosabb hazai településnek járó elismerést.