2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2014. Április 29. 12:18, kedd | Helyi
Forrás: lvp/Esztergomi Vitézek

Fekete sereget győzött le a Vitéz-had

Nagyarányú vereséget mért a rögbi NB I-ben a Battai Fekete Seregre az Esztergomi Vitézek Rugby SE Apródok csapata a hétvégén Százhalombattán.

Az Esztergomi Vitézek vasárnap délután idegenben mérkőztek meg a Battai Fekete Sereggel. A meccs első felében a Vitézek meggyőző játékkal szinte lehengerelték a Fekete sereg csapatát, így az első játékrész végére 0-33 volt az eredmény. A szünet után is jól játszottak a játékosok és tovább növelték előnyüket. A második félidő végén a hazai csapat dominált, így a végére az eredmény 17-47-re módosult. A Vitézek csapatából kiemelkedő egyéni játékkal Nagy Roland és Soós Dániel nagyban segítette az alakulat eredményességét.

A visszavágó május 4-én 14 órakor lesz Esztergomban.