2024. április 27, szombat - Zita

Rio 2016 - Éremtáblázat, harmadik helyen a magyarok
2016. Augusztus 10. 07:31, szerda | Sport

A magyar küldöttség 4 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérmével a két nagyhatalom, az Egyesült Államok és Kína mögött a harmadik helyen áll a negyedik, keddi versenynapot követően a riói olimpián.

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

2016. Augusztus 09. 07:19, kedd | Sport

Rio 2016 - Michael Phelps a 19. aranyérmét nyerte
2016. Augusztus 08. 07:40, hétfő | Sport

Az amerikai négyes győzött a férfi 4x100 méteres gyorsváltóban a riói olimpián, a stafétának tagja volt minden idők legeredményesebb olimpikonja, Michael Phelps, aki 19. ötkarikás aranyérmét nyerte.

Tizenhárom érmet lapátoltak be az esztergomi evezősök
2016. Július 29. 14:24, péntek | Helyi

Tizenhárom esztergomi érem született az evezős országos bajnokságon a minap. A kemény felkészülés után a szakvezetés szerint rendkívül sikeresen zajlott le az Ob.

Tizenkilenc érmet jósolnak Magyarországnak az olimpián
2016. Július 28. 12:30, csütörtök | Sport

Az olimpiai eredmények előrejelzésével foglalkozó honlap az előkelő 11. helyre várja Magyarországot a riói játékok éremtáblázatán, igaz, a jóslatot készítők felkészültségét erősen megkérdőjelezi néhány lehetetlen tipp.

Három dorogi úszóérem
2016. Február 02. 08:30, kedd | Helyi

Egy ezüst- és két bronzérem az Új-Hullám SE úszóinak mérlege a január utolsó hétvégéjén megrendezett székesfehérvári úszóversenyen.

2012. December 18. 09:02, kedd | Helyi

Kick-box: újabb esztergomi Európa-bajnoki címek - FOTÓK

Miskolczi Anett és Hargitai Viktor Európa-bajnoki címet szerzett a Bukarestben lezajlott kick-light szabályrendszerű Európa-bajnokságon, melyen Rizmayer Norbert bronzérmes lett.

2012. November 26. 08:31, hétfő | Helyi

Kick-box: 5 arany, 5 ezüst, 1 bronz Szigetszentmiklósról - fotókkal

Öt aranyérmet, ugyanennyi ezüstöt és egy bronzot gyűjtöttek be Szigetszentmiklóson a hétvégén az esztergomi kick-boxosok. A bunyósok a Vajda Papír Nemzetközi Kick-box Kupán öt ország versenyzői között küzdöttek.

2012. Május 01. 07:11, kedd | Sport

Ezüstérem Hollandiából

Ezüstérmet szerzett a Stefano Vidoni, Tóth Orsolya latinpáros Hollandiában.

2012. Április 26. 14:19, csütörtök | Sport

Cselgáncs Eb: mindhárom magyar bejutott a második körbe

A csütörtöki nyitó napon érdekelt mindhárom magyar, Ungvári Miklós (66 kg), Csernoviczki Éva (48) és Karakas Hedvig (57) is bejutott a második fordulóba...

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.