2024. április 25, csütörtök - Márk

Húsz fényes érmet gyűjtöttek be a kertvárosi kemposok
2018. Március 27. 15:31, kedd | Helyi

Kiemelkedő sikert értek el a kertvárosi kemposok a hétvégén a XIV. Nemzetközi Felcsút Kupa Magyar Bajnokságon.

Úszás: hét Új-Hullám érem Miskolcról
2018. Március 12. 14:00, hétfő | Helyi

A dorogi Új-Hullám SE úszói részt vettek a március 10-11-én megrendezendő 22. Víz Világnapi Úszóversenyen Miskolcon a Kemény Dénes Városi Sportuszodában.

Újabb érmeket zsebeltek be az Új-Hullám úszói
2017. November 20. 11:10, hétfő | Helyi

Három második és egy harmadik helyet, valamint több értékes helyezést szereztek a dorogi Új-Hullám úszói a november 18-án, a BVSC Uszodában megrendezett II. BVSC Őszi Kupa versenyen.

Doppingvétség miatt elvették a magyar kajakpáros tavalyi Eb-ezüstérmét
2017. November 08. 16:27, szerda | Sport

Az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) doppingvétség miatt utólag megfosztotta ezüstérmétől a Hufnágel Tibor, Dombvári Bence kajakos duót, amely tavaly, a moszkvai kontinensviadalon zárt másodikként K-2 1000 méteren.

Négy esztergomi érem már biztos a kick-box világbajnokságon
2017. November 08. 15:28, szerda | Helyi

Miskolczi Anett, Jó Dobronya Róbert és Kis Balázs is esztergomi érmes lesz a kick-boksz vb-n, melynek Budapest ad otthont a héten.

Magyar ezüst- és bronzérem atlétikában az Universiadén
2017. Augusztus 26. 19:21, szombat | Sport

Gyürkés Viktória ezüstérmet nyert 3000 méteres akadályfutásban, Kozák Luca pedig bronzot 100 méter gáton a tajvani Universiadén.

A Vizes vb éremtáblázata 52 szám után
2017. Július 28. 07:48, péntek | Belföld

A csütörtöki versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és ezüsttel, továbbá két bronzzal a 11. helyen állnak.

A Vizes vb éremtáblázata 47 szám után
2017. Július 27. 07:28, csütörtök | Sport

A szerdai versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal, ezüsttel és bronzzal a hollandokkal holtversenyben a tizedik helyen állnak.

Tizenhárom magyar érem szerdán az EYOF-on
2017. Július 27. 07:24, csütörtök | Sport

Tizenhárom érmet, közte négy aranyat nyertek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szerdai versenynapján.

Hét magyar érem, közte egy arany kedden az EYOF-on
2017. Július 26. 13:31, szerda | Belföld

Hét érmet, közte egy aranyat szereztek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) keddi versenynapján.

A Vizes vb éremtáblázata 42 szám után
2017. Július 26. 07:27, szerda | Belföld

A keddi versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a 11. helyen állnak.

Három magyar érem az EYOF nyitónapján
2017. Július 25. 07:29, kedd | Belföld

Három érmet nyertek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) hétfői nyitónapján.