2024. április 19, péntek - Emma

Két esztergomi atléta is érmet nyert az Országos Szenior Atlétikai bajnokságon
2022. Március 08. 08:46, kedd | Helyi

Szekeresné Wieland Ilona és Takács Ferenc kiváló szereplést követően éremmel a nyakukban tértek haza a budapesti BOK Sportcsarnokban március 5-én megrendezett bajnokságról.

Gyulay Zsolt megérzése szerint nyerünk érmet a téli olimpián
2022. Február 03. 07:00, csütörtök | Belföld

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) szombaton megválasztott új elnöke azt mondta: megérzése szerint lesz magyar érem a pénteken kezdődő pekingi olimpián, és bízik benne, hogy nem is egy.

MOB: rendkívül jól teljesített a magyar csapat
2021. Augusztus 12. 06:00, csütörtök | Belföld

Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint rendkívül jól teljesített a húsz éremmel hazatért magyar csapat a vasárnap zárult tokiói játékokon.

A csütörtöki magyar érmesek és pontszerzők
2021. Augusztus 05. 18:02, csütörtök | Sport

A tokiói nyári olimpia csütörtöki magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Közönségszavazás indul a legújabb forint érmékről
2021. Február 02. 05:00, kedd | Belföld

A forint fizetőeszköz bevezetésének 75. évfordulója alkalmából a Magyar Nemzeti Bank (MNB) augusztus 1-jén különleges 5 forintos érme emlékváltozatokat tervez kibocsátani,

Újabb fényes nemzetközi sikereket értek el kick-boxosaink
2019. Október 11. 09:28, péntek | Helyi

Két arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek az Esztergomi Kick-Box SE sportolói a Czech Open nemzetközi versenyen.

Öt magyar érem a Champagne és Pezsgő Világbajnokságon
2019. Július 16. 07:11, kedd | Belföld

Egy arany- és négy ezüstérmet nyertek el a somlói Kreinbacher Pincészet és a Törley Pezsgőpincészet tételei az idei Champagne és Pezsgő Világbajnokságon (CSWWC).

Újabb fényes világkupa-érmeket gyűjtöttek be kick-boxosaink
2019. Április 16. 05:00, kedd | Helyi

Idén is az ausztriai Innsbruck adott otthont az év egyik legnépesebb és legerősebb mezőnyét felsorakoztató kick-box Világkupájának, az Austrian Classics 2019-nek.

Éremesőt hozott a kick-boxos szezonnyitó
2019. Február 11. 12:44, hétfő | Helyi

Elrajtolt az első féléves versenyszezon az Esztergomi Kick-Box SE számára.

Egy sor érmet gyűjtöttek évadzáróként kick-boxosaink
2018. December 14. 05:00, péntek | Helyi

A Pézsa Tibor sportcsarnokban a hagyományos Mikulás Kupával zárult a kick-boxosok éves, országos versenysorozata az Esztergomi Kick-Box SE rendezésében.

Tíz év után kapta meg olimpiai bronzérmét egy brit hétpróbázó
2018. Szeptember 14. 07:30, péntek | Bulvár

Tíz év elteltével csütörtökön vehette át olimpiai bronzérmét a brit Kelly Sotherton, aki eredetileg ötödik helyen zárta a női hétpróbázók versenyét a 2008-as pekingi ötkarikás játékokon.