2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Nyereménybelépőkért teremben vitézkedtek a fiatal rögbisek
2017. Március 06. 08:07, hétfő | Helyi

Több korosztályban, több mint 110 rögbis lépett pályára a közelmúltban az Esztergomi Vitézek teremtornáján. A megmérettetésen négy helyi iskola tanulói léptek pályára.

Óriási terem rögbi tornán az iskolások
2016. December 09. 06:00, péntek | Helyi

Soha nem látott mértékű Mikulás Terem Rögbi Tornát tartott az Esztergomi Vitézek Rugby AFC december 7-én 12 és 16 óra között a Pézsa Tibor sportcsarnokban,

Idén is jött a rögbis Mikulás
2016. December 07. 12:42, szerda | Helyi

Kedden az Esztergomi Vitézek Duna-parti székházában is járt a Mikulás, aki ékes kivilágított szánon érkezett krampusza kíséretében.

Év játékosaival harmadikként várja a folytatást a Vitéz-sereg
2016. November 25. 07:30, péntek | Helyi

Harmadik helyről várja a tavaszi folytatást az Esztergomi Vitézek felnőtt csapata a bajnokságban. Az őszi szezonban a fiatalok egyre érettebb játékot mutatnak, közülük pedig többen is az év játékosai lettek idén.

Szoros végeredménnyel kapott ki a Vitéz-sereg
2016. November 21. 15:46, hétfő | Helyi

Nem sok kellett ahhoz, hogy legyőzze a tavalyi bajnokot az Esztergomi Vitézek együttesének szombaton. Egy szoros meccset játszott a két bajnokesélyes Esztergomban.

Ismét keményen kiosztotta ellenfelét a Vitéz-sereg
2016. November 07. 08:01, hétfő | Helyi

Már a 15. másodpercben vezetett a Vitéz-sereg a hétvégi bajnokin a Százhalombattai Bulldogok ellen idegenben. Az esztergomi együttes végül óriási arányban győzött is.

Óriási pofont osztottak ki a Vitézek
2016. November 02. 12:53, szerda | Helyi

Elképesztően nagy arányban nyertek az Esztergomi Vitézek rögbisei hazai pályán múlt hétvégén a székesfehérvári együttes ellen.

Vereséggel és dél-afrikai játékos-edzővel kezdtek a Vitézek
2016. Október 18. 12:53, kedd | Helyi

Kikaptak nyitányként idegenben Kecskeméttől az Esztergomi Vitézek rögbisei az NB I-es bajnokságban a minap. Az együttesben bemutatkozott az alakulat új játékos-edzője, a dél-afrikai Zwelakhe Sodlada.

Bevették Bécset az ifjú Vitézek
2016. Október 12. 05:00, szerda | Helyi

Nyert az U14 korosztályban és az U18 korcsoportban is az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégén Bécsben.

Az európai elitbe szeretnének bekerülni a magyar rögbisek
2016. Október 01. 05:00, szombat | Helyi

Reális esélye van annak, hogy többek közt a külföldön játszó játékosok hazajövetelével a magyar férfi rögbi-válogatott bekerüljön Európa legjobb huszonkét csapata közé

Rögbi Európa-bajnokság Esztergomban
2016. Szeptember 17. 00:00, szombat | Helyi

Szeptember 17-én és 18-án Esztergomban U18-as 7s Trophy Európa-bajnokságon lép pályára a magyar válogatott.

Megkezdték az új szezont a Vitéz-rögbisek
2016. Augusztus 25. 18:15, csütörtök | Helyi

Megkezdte felkészülését a 2016-2017-es bajnoki évadra az Esztergomi Vitézek RAFC 14-szeres bajnokcsapata. Az alapozás augusztus 8-án kezdődött Esztergomban, majd 12-én sport orvosi vizsgálaton vettek részt a játékosok.