2022. Június 09. 09:50, csütörtök | PR

Roubaix-i kátyúk, egy Alpe d\'Huez-i csúcsfutam és egy dán Grand Depart a jövő évi Tour útvonalának címadó elemei.

A Tour de Hongrie együttműködik a Tour de France szervezőivel
2018. Március 29. 05:01, csütörtök | Belföld

A Tour de Hongrie nemzetközi kerékpáros körverseny szervezőbizottsága együttműködési megállapodást készít elő a Tour de France-ot szervező céggel.

Tour de France - Brüsszelből indul a mezőny 2019-ben
2017. Május 30. 14:22, kedd | Sport

Brüsszelben kezdi meg háromhetes versenyét 2019-ben a Tour de France mezőnye - közölte kedden a La Libre Belgique francia nyelvű belga napilap.

2012. Február 10. 13:52, péntek | Sport

Bevallotta a Tour de France-győztes

Bevallotta, hogy ismeri a doppingdoktor néven elhíresült spanyol Eufemiano Fuentest Jan Ullrich...

2012. Február 07. 07:52, kedd | Sport

Eltiltották és elvették a sztár Tour de France-győzelmét

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) vétkesnek találta Alberto Contadort, a Tour de France országúti kerékpáros körverseny háromszoros bajnokát.

2011. November 24. 14:52, csütörtök | Sport

Szigetről indul a Tour de France

Korzikán kezdődik a 2013-as Tour de France kerékpáros körverseny.

2011. Október 03. 14:45, hétfő | Sport

Contador nekivágna, ha nem tiltják el

A 2012-es szezonban is a Tour de France lesz a főversenye a háromszoros győztes Alberto Contadornak, már csak az a kérdés, hogy a spanyol kerékpárost novemberben eltiltják-e vagy sem.

2011. Szeptember 22. 14:45, csütörtök | Sport

Martin feltette a koronát idei teljesítményére

A német Tony Martin nyerte meg a férfiak időfutamversenyét a Koppenhágában zajló országúti kerékpáros világbajnokságon.

2011. Augusztus 30. 07:45, kedd | Sport

Az első szünnap előtt Froome vezet összetettben

A Vuelta 10. szakaszán egyéni időfutamra került sor, amelyet a német Tony Martin nyert meg, összetettben pedig a Team Sky kenyai születésű brit kerekese, Chris Froome állt az élre.

2011. Július 21. 14:45, csütörtök | Sport

Megvan a 4. norvég siker, csökkent Voeckler előnye

A Tour de France 17. szakaszán is norvég győzelem született.

2011. Július 20. 07:45, szerda | Sport

Újabb szakaszt nyert a norvég világbajnok

A francia kerékpáros körverseny tizenhatodik szakaszát a norvég világbajnok, Thor Hushovd nyerte.

2011. Július 15. 14:45, péntek | Sport

Schleck épphogy lemaradt a győzelemről

A francia kerékpáros-körverseny 12. szakaszát a spanyol Samuel Sánchez González nyerte meg.