2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Jól teljesített az Új-Hullám a megyeiben
2016. Május 26. 10:25, csütörtök | Helyi

Május 21-én, szombaton a Komárom-Esztergom megyei Úszó Bajnokság első fordulóján az Új-Hullám SE úszói kiválóan teljesítettek.

Új-Hullám: nyolc úszóérem Budapestről
2016. Május 17. 11:24, kedd | Helyi

Két arany, öt ezüst és egy bronzérmet, valamint több értékes helyezést szereztek a dorogi Új-Hullám SE úszói a május 13-án és 14-én megrendezett XV. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

Új-Hullám: kemény versenyek Hajdúszoboszlón
2016. Április 25. 09:25, hétfő | Helyi

Egy arany, egy ezüst és négy bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az Árpád Kupán április 23-24-én.

Esztergomi siker a speciális iskolák Országos Úszóbajnokságán
2016. Április 19. 08:25, kedd | Helyi

Napfényes, kora nyári reggelen útnak indul egy 10 éves autizmussal élő kisfiú, Balogh Márton a nagy útnak.

Nagy siker az Új-Hullámos Békatalálkozón
2016. Április 18. 10:24, hétfő | Helyi

Minden eddiginél több egyesület (9) és versenyző (170 fő) vett részt a VIII. Új-Hullám Békatalálkozó úszóversenyen Dorogon.

Új-Hullám: öt érem Bajáról
2016. Április 12. 08:56, kedd | Helyi

Három arany, egy ezüst és egy bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az április 9-én, Baján megrendezett IX. Emel Kupa nemzetközi úszóversenyen.

Újabb esztergomi szeniorsikerek
2016. Március 24. 15:43, csütörtök | Helyi

Békéscsabán rendezték meg március 19. és 20. között a XIX. Nemzetközi Szenior Úszóverseny, Gáspár Ervin emlékversenyt. A megmérettetésen esztergomi sikerek is születtek.

Hat dorogi úszóarany
2016. Március 21. 12:06, hétfő | Helyi

Hat aranyérmet, négy negyedik és két hatodik helyet szereztek az Új-Hullám SE versenyzői a március 19-én, Kecskeméten megrendezett Bácsvíz Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

Felemás eredmények az Új-Hullám sportolóitól
2016. Március 02. 11:09, szerda | Helyi

Úszó kupán és vízilabda bajnokságban is szerepeltek az Új Hullám SE fiatal sportolói múlt hétvégén.

Tehetségkutató a dorogi uszodában
2016. Február 26. 06:00, péntek | Helyi

Márciusban tehetségkutatót szervez az Új-Hullám SE úszás és vízilabda sportágakban. A tehetségkutató során a gyerekek egy hónapon át ingyenes próbálhatják ki az úszó- vagy vízilabdaedzéseket a Nipl Stefánia Uszodában.

Újabb Új-Hullám sikerek
2016. Február 23. 09:19, kedd | Helyi

Ismét remek eredményeket értek el az Új.Hullám SE ifjú tehetségei.

Új-Hullám: 34 rajtból 23 érem Százhalombattán
2016. Február 16. 13:00, kedd | Helyi

Az Új-Hullám Sport Egyesület hét úszója 34 rajtból 8 aranyat, 4 ezüstöt és 11 bronzérmet szerzett február 13-14-én, a százhalombattai, 25 méteres medencében megrendezett IV. Szalai János Emlékversenyen.