2014. Május 24. 09:00, szombat | PR

Gazdag programmal várja nyáron a gyerekeket az Új-Hullám Úszó- és Vízilabda Iskola. A tanévzárástól augusztus közepéig tartó időszakban négy különböző tematikájú napközis sporttábor közül választhatnak a szülők.

Új-Hullám: remekelés a Békatalálkozón
2014. Május 19. 12:21, hétfő | Helyi

29 aranyat, 17 ezüstöt és 15 bronzot sikerült összegyűjteniük az Új-Hullám SE versenyzőinek, csapatban pedig gyorsváltón első helyet és vegyesben harmadikat értek el a VI. Békatalálkozón Dorogon május 17-én, szombaton.

Új-Hullám sikerek: éremeső úszásban, élmezőnyben vízilabdában
2014. Május 12. 14:19, hétfő | Helyi

Az Új-Hullám SE négy versenyzője is győzni tudott a május 10-én megrendezett Agriasprint Úszóversenyen. Mellettük az egyesület vízilabdásai is remekeltek, egy második hely és egy alsóházbeli első hely a mérleg.

Új-Hullámos érmek Budapestről
2014. Május 09. 08:34, péntek | Helyi

Egy arany, két ezüst és három bronzérmet, valamint töb értékes helyezést szereztek versenyzőink a Jövő Bajnokai Össz-régiós Felmérő Úszóversenyen, a Komjádi Uszodában.

Új-Hullám: úszó ranglista vezetők
2014. Április 08. 10:19, kedd | Helyi

Az Új-Hullám SE versenyzői egy arany, egy ezüst és két bronzérmet nyertek az április 5-ei székesfehérvári úszóversenyen.

Új-Hullám: kiváló úszóeredmények Németországból
2014. Március 21. 08:00, péntek | Helyi

Négy arany, két ezüst és öt bronzérmet, valamint egy ötödik helyezést szerezett az Új-Hullám Sport Egyesület a PAMINA Nemzetközi Úszóversenyen, Bad Bergzabernben.

Lendületben az Új-Hullám fiatal úszótehetségei
2014. Február 25. 08:51, kedd | Helyi

Egy arany és két ezüstérmet, illetve Arany és Ezüstjelvényes szintet értek el a dorogi Új-Hullám SE úszói a február 22-én, Kecskeméten megrendezett, III. Aranyhomok Kupa Úszóversenyen.

Úszó- és vízilabda toborzó Dorogon! - FOTÓKKAL
2014. Február 22. 08:01, szombat | Helyi

Az Új-Hullám SE sportági toborzót hirdet olyan 6-12 éves fiatalok számára, aki szeretnék kipróbálni magukat a versenysportban, és már elsajátították az úszás alapjait.

Dorogi úszósikerek Százhalombattán
2014. Február 18. 13:51, kedd | Helyi

Öt arany, négy ezüst és hat bronzérmet szereztek a dorogi Új-Hullám SE úszói a február 15-16-án, Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlékversenyen.

Békatalálkozó Dorogon - remekeltek fiatal úszóink - FOTÓK
2014. Január 29. 07:54, szerda | Helyi

Esztergom, Dorog, Vác, Győr, Mór, Pesterzsébet ifjú úszói versenyeztek a dorogi Új-Hullám SE Békatalálkozó Úszóversenyén Dorogon a közelmúltban. A házigazdák mérlege: 20 arany, 18 ezüst és 12 bronz.

Kis Mikulások az esztergomi uszodában - FOTÓK
2013. December 07. 09:10, szombat | Helyi

Mikulás napi úszóedzést tartott néhány esztergomi úszópalánta a Szent István Strandfürdőben a minap. Nem hiányozhatott a Mikulássapka, ami ezúttal egy kicsit vizes lett.

Érmek és fiatal tehetségek az Új-Hullám versenyén
2013. December 03. 08:03, kedd | Helyi

Összesen 170 gyerek vett részt az Új Hullám SE első Dorogi Szent Miklós Kupáján a hétvégén. A kimagaslóan szereplő dorogi úszók mellett az esztergomiak is remekeltek.